Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak magammal,...

Mit csináljak magammal, sorstársaim hol vagytok?

Figyelt kérdés

Lelkiismeret furdalásom van magam miatt

mert szétszórt, rendetlen vagyok

továbbá nem tudom beosztani az időmet, nem fejezek be semmit, továbbá iszonyatosan motiválatlan és magányos is .

Tudom mindenki azt mondja h óóó csak az ellenkezőjét kellene csinálni és meg is van oldva deee nem tudom magam összeszedni. Mindig is ilyen voltam és belátom ez nem vezet sehova csak a szomorúságba :(

Lassú vagyok, nem tudok koncentálni mindent megunok



#lassú-szétszort
2012. nov. 20. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Kicsit magamra ismertem.:)

Változtatnod kell, akárhogyan is hangzik, először csinálj apró dolgokat, ami után megjutalmazod magad egy kis lustulással. A koncentrálást 2 dolog zavarhatja nagyon, vagy nem érdekel a téma, vagy pedig nem alszod ki rendesen magad.

És ne legyél dühös magadra, fogadd el így magad, és azután tudsz változtatni magadon, nem kell rögtön a legszorgalmasabb munkásnak/tanulónak lenned, először is csak tűz ki magad elé egy számodra teljesíthető célt, és így fejleszd magad.:)


Remélem tudtam segíteni.:)

17/f

2012. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!