Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szégyen, hogy direkt ingerlem...

Szégyen, hogy direkt ingerlem a munkásokat? Az építkezések előtt elmegyek, esetleg leejtek valamit, hogy be tudjak dőlni?

Figyelt kérdés

kb 14évesen jöttem erre rá,hogy az unatkozó munkások minden nőt megneznek. azóta eltelt közel 3 év, szóval sokat valtoztam kulsore. es ezt ki is hasznalom,es valahogy élvezem,ahogy végig néznek, és megdicsernek. nyaron meg direkt kiraktam a melleimet nekik.

es nem tudom,hogy ez mennyire normális a részemről.

mert valójában nem vagyok ribancos:)

azert ide irom,mert a munkasok is gondolom csalados emberek+apukam is epito iparos. de elottuk nem csinalok ilyet:D


2012. nov. 21. 16:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Ha majd megerőszakolnak, ne csodálkozz ;)
2012. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
87%
Csak szimplán perverz vagy. Szerintem nincs vele gond, de azért tudd hogy hol a határ. És tényleg ne csodálkozz ha egyszer megerőszakolnak.Szóval vigyáz mert a szépség veszélyes!
2012. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
Így van. Akkor Te fogod a leghangosabban teleharsogni a világot a mocskos férfiakról!
2012. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem tudok mit mondani, de a munkahelyemen is vannak ilyen p*csabillegetők.

Én mindig azt mondom ezek amolyan önbizalom hiányos kislányok, akik így akarnak pozitív megerősítésre szert tenni.


Általában az emberek nem nézik ezt jó szemmel. Én csak egyszerűen nem tartom normális dolognak, de mindenki úgy járatja le magát, ahogyan akarja. :)

A könnyen kapható nő benyomását kelti. (és még igen szépen fogalmaztam)


Lehet hogy nem érzed magad ribancosnak, és lehet hogy valójában normális gondolkodású lány vagy, de kifele nem ezt mutatod ezzel a viselkedéssel.


Nekem is van kolléganőm, aki tök rendes, tök jól el lehet vele beszélgetni, értelmesen, intelligensen, de ha egy pasi halad el mellettünk megzakkan, megrázza a valagát, dobálni kezdi a haját és idétlenül vigyorog.


Nem hiszem hogy fűnek fának illegetni kéne, max. annak aki tetszik!

2012. nov. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem fogsz nyivákolni, ha egyikük megfogja majd a segged esetleg? De legalább te bevallod, hogy élvezed, ha megbámulnak, azért ez is ritka.
2012. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem se csodálkozz ha megerőszakolnak......
2012. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, és elsüllyednék szégyenemben az tuti. Nem kérdezte meg még közben senki, hogy mennyi fél óra?
2012. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
70%
Belőled lesz a legjobb feleség.
2012. nov. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
8. miért?:)
2012. nov. 21. 16:52
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted? :) Mert K-ból lesz a legjobb feleség.
2012. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!