Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szégyen, hogy direkt ingerlem...

Szégyen, hogy direkt ingerlem a munkásokat? Az építkezések előtt elmegyek, esetleg leejtek valamit, hogy be tudjak dőlni?

Figyelt kérdés

kb 14évesen jöttem erre rá,hogy az unatkozó munkások minden nőt megneznek. azóta eltelt közel 3 év, szóval sokat valtoztam kulsore. es ezt ki is hasznalom,es valahogy élvezem,ahogy végig néznek, és megdicsernek. nyaron meg direkt kiraktam a melleimet nekik.

es nem tudom,hogy ez mennyire normális a részemről.

mert valójában nem vagyok ribancos:)

azert ide irom,mert a munkasok is gondolom csalados emberek+apukam is epito iparos. de elottuk nem csinalok ilyet:D


2012. nov. 21. 16:33
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az effajta viselkedés igenis rib@ncos.Viszont,ha Te így érzed jól magad a bőrödben,hát egészségedre...Én a helyedben elgondolkodnék,mekkora az önbecsülésem,és ehhez mérten viselkednék...de Te tudod!
2012. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem gusztustalan. Főleg mert az ilyen munkások is gusztustalanok. A többség nem a művelt és intelligens emberek közül kerül ki, hanem inkább a kisebbség közül, akik háromig nem tudnak elszámolni. Engem a hányinger kerülget, mikor valamelyik utánam fütyül, és hozzá kommentálja, hogy mit csinálna velem. Pedig én sem szoktam kihívóan öltözködni. De ezek az anyjukat is *&#!°@. Egyszer Converse-ben, farmerben, és egy teljesen zárt nyakú pólóban (amiben nem is látszott a mellem) füttyögött nekem az egyik ilyen szerencsétlen. Ha neked bejönnek ezek az igénytelen, tanulatlan, gusztustalan emberek, akkor a szememben te sem vagy jobb náluk. A másik pedig amit előttem írtak, hogy ők is egy ótvar #&@!%-nak tartanak téged, nyugodj meg.
2012. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
48%
Utolsó itt megnyilvánul Magyarország. Miért lennének gusztustalanok a munkások? Valakinek ezt is meg kell csinálni. És szerintem nem kellene mindenkit egy kalap alá venni.
2012. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
59%
Aki lenézi a munkásembert, az nem különb a k*rváknál.
2012. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

bocsika,nem nézem le a munkás embert.édesapám is az. az ilyen jellegu munka is fontos.

bár magyarazhatok nektek,a mostani fiúk 90%a informatikusnak megy.tényleg,igazuk van,mekkora hiányszakma!:)

es le lehet szólni,de engem izgatnak

2012. nov. 21. 17:44
 26/37 anonim ***** válasza:
52%

Basszus! Pályát tévesztettem! Pedig hogy bámúlnálak egész nap!

Csak építőmunkás jöhet szóba? Elöttem nem ejtenél le valamit? Sokszor, rendszeresen!

2012. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Írtam, hogy a "többség" nem a művelt kategória. De biztos van köztük néheny kivétel. Viszont azok nem is füttyögnek idióta módjára.
2012. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
gondoltam már ilyenre,hogy de jó lenne velük smarolni, de nem tenném meg komolyan. ;)
2012. nov. 21. 17:54
 29/37 anonim ***** válasza:
52%
Hogy én miért nem lettem kőműves?
2012. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
Nekem van egy sanda gyanúm hogy már csak a népet hülyíted ezzel a kérdéssel. :D Vagy az utolsó válaszodba, csak én vettem észre némi szarkazmust??
2012. nov. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!