Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szégyen, hogy direkt ingerlem...

Szégyen, hogy direkt ingerlem a munkásokat? Az építkezések előtt elmegyek, esetleg leejtek valamit, hogy be tudjak dőlni?

Figyelt kérdés

kb 14évesen jöttem erre rá,hogy az unatkozó munkások minden nőt megneznek. azóta eltelt közel 3 év, szóval sokat valtoztam kulsore. es ezt ki is hasznalom,es valahogy élvezem,ahogy végig néznek, és megdicsernek. nyaron meg direkt kiraktam a melleimet nekik.

es nem tudom,hogy ez mennyire normális a részemről.

mert valójában nem vagyok ribancos:)

azert ide irom,mert a munkasok is gondolom csalados emberek+apukam is epito iparos. de elottuk nem csinalok ilyet:D


2012. nov. 21. 16:33
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
100%
Nem a legjobb hobbi na ..olyanoknak tetszelegni akik nem is jonnek be neked.... szerintem ne jatsz a tuzzel mert senki sem hulye es leesik nekik mire megy ki a jatek es egyszer tenyleg csunya vege lesz ha valaki tiszteletlen lesz veled a viselkedesed miatt. 23 N
2012. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen egyenjogúság,

mert ha egy férfi csinálna ilyent,

akkor mindenki rendőrért kiabálna, hogy "segítség, szatír".


Egy nő viszont szabadon mutogathatja magát, és ha valaki nem vevő erre,

akkor még ő szól be a pasinak, hogy biztosan homokos, vagy impotens...

2012. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
100%
Én is csak azt tudom írni amit előttem már írtak, hogy vigyázz mert rossz vége is lehet!
2012. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
75%

Az én barátom is építő iparos. Menézik az ilyen nőket,.de nemmtartják őket többre. Max 1-2 kanosabb fazon bepróbállkozik, hát ha. Aztán ennyi és nem több.

Hallottam őket nem egyszer, amikor az ilyen csajokról beszélnek. Háát itt a válaszolók nagyon nagyon kedvesek veled. Ha érted mire gondolok......

2012. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
50%

Ugyan már, miket írtok?!

Többé, kevésbé, minden nő hasonlóan tesz, de ez nem is csoda, mert szertnének tetszeni.

Talán a férfiak nem húzzák ki magukat, ha egy jó bige van a láthatáron? Ki a mellet, be a hasat?

Nem fog berántani a bokorba, ne aggódj!

Illetve sajnálhatod...

Lehet választani.

A melósoknak szereztél egy pár jó percet, de látom, Te is jól szórakoztál.

Mindig is szerettem a belevaló csajokat.

Azért, ha idősebb leszel, akkor majd finomabb eszközöket is találsz a hódításra. Ezzel egy igazi nő különben sem elégszik meg, mert egy mellbedobás persze, hogy nagy érdeklődést kelt.

Szóval, van még mit tanulnod.

Azért az öreged biztosan pislog rád, -miből lessz a cserebogár? - kérdezheti.

Túlzás, amit eddig kaptál a többiektől, de igazság is van benne.

Ha ekkora vagány vagy, jöhet a fotó, megnézzük azt a cickót.

De aztán ne a Pamela Anderson legyen ám!

Azt már mindenki ismeri...

2012. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
46%

Ha így viselkedsz akkor más is láthat így miközben riszálod magad, és nem csak a munkások fogják gondolni rólad, hogy egy kis k.rva...megéri?

Dehogy erőszakolnak meg....ha hallanád, miket mondanak az ilyenekről...

2012. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
67%
Egy ismerősöm is ilyen volt, az utcán mutogatta mellét, azóta megnőtt (ő is és a melle is) és playmate modell lett belőle.
2012. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
79%
Ó, hogy miért nincs belőled néhány ezer! Tömegével lennének hálásak nektek azok a nők akik megőrülnek a beszólogatós tahóktól. Amúgy eddig el sem tudtam képzelni, hogy van nő akinek ez bejön.
2012. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
100%

16: "Ha hallanád miket mondanak az ilyenekről..."

Soroljam? Meg hát. De megbasznám. Leszopatnám.

Az más tészta hogy neked miket mondanak az 'ilyenekről'

2012. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
34%

„Egy ismerősöm is ilyen volt, az utcán mutogatta mellét, azóta megnőtt (ő is és a melle is) és playmate modell lett belőle.”


Azt is mesélned majd el, hogy 30 évesen mi lett belőle :)


„Ó, hogy miért nincs belőled néhány ezer! Tömegével lennének hálásak nektek azok a nők akik megőrülnek a beszólogatós tahóktól. Amúgy eddig el sem tudtam képzelni, hogy van nő akinek ez bejön.”


Majdnem minden nő megőrül a beszólogatós tahóktól, máskülönben nem öltöznének ribancnak, és riszálnák magukat.

2012. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!