Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy találtátok meg a helyetek...

Hogy találtátok meg a helyeteket a világban?

Figyelt kérdés

Végzős gimis lány vagyok és egyszerűen itt a felvételi előtt nem tudom eldönteni, hogy hova-merre. Egyre gyakrabban vetődik fel a kérdés magamban, hogy miért is születtem meg? Mi célom van egyáltalán? Irigykedve nézem a többieket, mert az ismerőseim többségének van egy különleges tulajdonsága, vagy csak egyszerűen olyan egyszerűen mennek nekik a dolgok. Én meg olyan kis bénácska, csúnyácska vagyok. Soha nem volt hobbim, amibe belefogtam az sosem sikerült. Ráadásul az emberek is nagyon jól meglennének nélkülem: senkinek nem jelentek sokat, anyám szinte könyörög, hogy más városba menjek tanulni, gondolom, mert nem akar többet látni, csak szenvedést okozok neki.


Nem tudom miért vagyok a Földön, nem találtam még választ erre. Ti honnén tudtátok meg, mire születettek vagy hogy tudtok egyszerűen boldogok és elégedettek lenni magatokkal és azzal amiben élnetek kell?



2012. nov. 23. 20:19
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Én nagyjából tudtam, hogy mit szeretnék, mikor elértem tudtam, hogy van valami más dolgok is a világban. Magamtól jöttem rá, de sok könyvet is elolvastam, hogy képezzem magam. Majdem 10 évvel vagyok idôsebb nálad de kb 1 hónapja tudom biztosan miért is vagyok ezen a világon és miért pont most. Tökéletesen boldog voltam az utam megtalálása elôtt is, de így teljes az életem.

2012. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez nagyon nehéz, és én biztos vagyok benne, hogy nagyon sokan anélkül élik le az életüket, hogy megtalálnák, egyszerűen csak beletörődnek a helyzetbe ami jött


én nem akarok ebbe belekerülni, és furán is néz sokszor a társadalom, meg rásütik az emberre a gyerekes álmodozót, miközben ők azok akik egy álomban ringatják magukat

2012. nov. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy most mibe fogsz kezdeni, sokszor biztos azt fogod érezni, hogy pályát tévesztettél. Egy ideig talán még rádtör néha majd valamiféle kétségbeesési roham, de ha már az élet minden területén elérsz valamit, akkor majd megnyugszol. Csak az a lényeg, hogy élvezd, amit csinálsz. Ha nem érzed jól magad valahol, akkor váltani kell, különben nem tudsz teljesíteni.


Nekem általános iskola második osztálya óta volt egy nagy vágyam a tanulással kapcsolatban, ami végül nem jött össze, mert nem vettek fel egyetemre. Erről a dologról sem kell lemondanom, még próbálkozhatok később, de addig arra koncentrálok, ami most a feladatom.


Nekem volt segítségem, épp megfelelő időben toppant be valaki az életembe, aki eligazított kicsit. Helyretette az egész gondolkodásom, segített célokat találni. Nagyon hálás vagyok neki, annak ellenére is, hogy ha kívülállók szemével nézem a dolgot, akkor elmondhatjuk, hogy valamilyen szempontból tönkretett. De hát, ami nem öl meg, az megerősít...

2012. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is arra vágyok leginkább ha történne valami a szürke kis életemben, ami okozna valamiféle fordulatot!Persze ezt nem tudom hogy lehetne elérni. Max. addig is keményen dolgozni valamiért. Csak annyira tanácstalan vagyok, hogy mit lehetne tenni a jövőmért és nem látom a fényt az alagút végén!
2012. nov. 25. 19:29
 5/7 anonim válasza:
Én gyerekkorom óta éreztem, hogy a mentőzés nekem való, de Kusper apánk nem így gondolja. Ezértt most diplomával 8 osztályos munkát végzek. Ennyit az álmokról. Én azt javaslom keress valami jól fizető munkát, azzal nem lehet mellé fogni.
2012. nov. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az élet értelme az, hogy keresed az élet értelmét.

Ennél előrébb én sem vagyok. Sokkal.

2012. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ha csak keresünk és nem találunk...akkor az nem is létezik, amit keresünk :(
2012. dec. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!