Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért esnek az emberek szerele...

Niszikecica..:D kérdése:

Miért esnek az emberek szerelembe?

Figyelt kérdés
van egy srác már fél éve járok vele nagyon szeretem de nem tudom neki elmondani hogy mit szeretek benne a válaszom mindig az hogy minden porcikád és az ami vagy a neve Holecza Ferenc és mindent meg tennék érte féltékeny vagyok ha el megy mellette egy csaj és ránéz féltékeny vagyok az ismeröseire jó tudom ez már beteges de miért szeretem ennyire? ha azt mondaná hogy ugorjak a kútba beleugranék bármit megtennék érte még az életem is oda adnám neki....
2012. nov. 24. 14:00
 1/3 RhisiartK válasza:
Paulo Coelho: 11 perc c. könyvét ajánlom neked. Hasznos lesz.
2012. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert túl szép az élet anélkül, kell valami ami elrontja a tökéletes idilt!
2012. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért alakulhatott ki, hogy a szülők kötődjenek egymáshoz és együtt neveljék fel a gyerekeiket.
2012. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!