Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó hányás terhesség...

Állandó hányás terhesség alatt, normális? 7hkm

Figyelt kérdés
nem csak reggel, de már este is.
2012. jún. 21. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!!! Teljesen normális! Általában 12 -14 hétre elmúlik! De ismerek olyan várandóst is akinek még egyik nap volt hányás, a másik nap meg mintha elvágták volna! ( ekkor 8hetes és 5 napos volt) Kitartást kívánok!

7hkm(szintén :D)

2012. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanígy vagyok. Még a vizet is kihányom. Tegnap voltam dokinál, minden rendben. Nézett vizeletet is, hogy nehogy kiszáradjak. Azt mondta, hogy ez "normális". Kitartást neked is! 7+1 hkm
2012. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 11 hetesen kezdtem hányni reggel,este,,délbe..uton-utfélen 13hetesen múlt el..egyik napról a másikra!

Kitartás

2012. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kerek 1napig hánytam, na de akkor aztán mindent. Azt hittem itt a vég!
2012. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sajnos normális. 4. héttől a 16. hétig nem csak reggel és este hánytam.... hanem egész nap. :D

most már nem tartom rossznak így visszagondolva.. lement rólam 8 kg. :D remélem Te is csak a jót veszed majd ki belőle később! :)

Boldog babavárást és kitartást Neked! :)

20 hetes km

2012. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doktornő, hogy teljesen normális, a 7.héten kiszáradtam, semmi nem maradt meg bennem, kórházban is voltam. Most már egy fokkal jobb, már csak reggel hányok, most vagyok 10+4.. Van akit kevésbé, van akit jobban megvisel. Kitartás!
2012. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most is, mert hiába a sok hányás, belegondolok, hogy milyen szép lesz a végeredmény, mikor már a karomban tartom a picit.
2012. jún. 22. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Na így kell ehhez hozzáállni! :)

Az 5-ös voltam! :)

2012. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!