Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet ezzel kezdeni?...

Mit lehet ezzel kezdeni? Akinek esetleg ehhez hasonló gondjai voltak (többi lent) SEGÍTSETEK LÉGYSZIVES!

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy 14 éves vagyok és 3 éve röplabdázok, két éve versenyszerűen, de nem nagyon nehezen dolgozom fel, ha el rontok valamit a pályán. Arra gondolok, hogy például elrontok valami olyat, amit már előttem többen is elrontottak vagy valami nagy hibát ejtek és ugye az edző olyankor rámszól meccs közben (ritkajó edzőnk van, aki folyton ordibál) és olyankor mindig rámjön a sírás és fel akarom adni az egész röplabdázást, mert annyira rosszul érzem magam ( amugy én imádom a röplabdát, a csapatból én szeretem a legjobban)Ha egy meccs alatt sok hibát vétek, akkor meg aznap már képtelen vagyok mosolyogni még akkor is ha megnyertük a maccset csak állok fapofával, mert ha kiadok egy hangot, elbőgöm magam. Teljesen szétroncsol idegileg...És pár napig teljesen elveszi az önbizalmamat egy meccs, annyira kikészülök ettől. Mindig végig gondolom, hogy érdemes e ezt folytatni, merthát elég sok meccsünk van (havi 5-7) és ilyenkor egy meccs után aludni se tudok, annyira le vagyok hangolva...:/ Hogy lehetne ezt leküzdeni??

2012. nov. 25. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ma van az írjunk mindenféle kérdést az ezotériába nap? Nem az első olyan kérdés, ami nem ide tartozik és itt segíteni sem tudnak.
2012. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az első kommentnek: csak én látom ezt az önismereti kérdéseknél? vagy át lehet rakni másik kategóriába?
2012. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit szeretsz akkor ne add fel! :)

Hé, emberek vagyunk, természetes hogy hibázunk néha, sőt ennek kéne előre vinnie ! A legjobb boxoló is kap a meccseken ütést, de attól még nem azt jelenti, hogy nem ő a legjobb. Ne érdekeljen hányan látták hogy elrontottad vagy hogy mit mond az edződ, te ezt szereted csinálni és ennek örömöt kell hogy okozzon ! :)

2012. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdezőnek mondom, hogy ezt csak te tudod mérlegelni, hogy mennyire éri meg ezt neked folytatni. Én is ilyen vagyok, ha kudarcot vagy haragot érzek egyből folytogat a bőgés, én is röpizek és a legapróbb kis ártatlan hibáért is tudnék sírni a pályán, de én ezt nem érzem vészesnek. Hát ha érzékeny vagyok, hát az vagyok! Azért én mindig próbálom a csalódottságomat vagy a haragomat egy-egy ütésbe jól levezetni..:)
2012. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"vagy át lehet rakni másik kategóriába?"

A moderátorok átrakják, ha jelented és tényleg nem oda illő.

2012. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszi a felvilágosítást! :)
2012. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Első kommentelő: ez önismereti kérdés kategória.
2012. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ja, és én is azt mondom, hogy ha szereted, akkor ne érdekeljen, hogy mások mit mondanak, vagy mit és hányat rontasz:))
2012. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A röplabdát ne hagyd abba, csak a versenyzést.Gondolom nagyon sok energiádat elveszi az egész. Keress egy helyet ahol ahol tudod csak hobbiból csinálni, és akkor nem lesz rajtad akkora a nyomás..
2012. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SZJGer22 válasza:
Én a tánccal vagyok így de úgy kuzdottem le hogy azt mondogattam magamban hogy:a profik is hibaznak
2013. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!