Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg akarok változni kivül-belü...

Meg akarok változni kivül-belül. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Volt 2 nagyon jó barátom.Egy fiú és egy lány.Fiúval nagyon összevesztem,és a csaj ellenem irányítsa ahogy lehet,végül kiderült,hogy nem is volt jó barátnő..olyanokat irkálnak,mondanak rólam,hogy idegekkel nem bírom.Tiszta stresszbe vagyok 16 évesen !!!Egy őszinte mosoly nem hadja el arcom.:( külső:tiszta kim kardashian alakom van nagy fenék,elegem van.nagyon szigorú diétát akarok,edzést,nyárra jó alakot,hogy megmutassam igenis lehetek jobb ennél!Valaki tudna segíteni nekem? köszönöm előre is.16/L
2012. nov. 29. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A külsődön fogyókúrával és edzéssel változtass a belsődön meg sok sok olvasással és tanulással.
2012. nov. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az elso mondja es ne add fel, midon elkezdesz sportolni a kozerzeted is jobb lesz, az eredmenyet latva pedig meg elszantabb leszel:D mindent bele!
2012. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Üdv.:)
2012. nov. 29. 11:01
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos egyes szavaidon látszik, hogy már ne is haragudj meg, de "bunkó" vagy. Először ezen kellene változtatnod. Emellett rendezned kellene a gondolataidat és a lelki békédet, de ez 16 évesen nehéz. A diétához és a sporthoz sok kitartás kell.

Hajrá :)!

2012. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
miért vagyok bunkó? :/
2012. nov. 29. 11:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne bunkó ? -.- bunkó: lekezelő másokkal, udvariatlan. Te ebben mi hasonlót találtál?

Nem tudom téged honnan szalajtottak de én ebben semmi bunkóságot nem látok. Szükség van arra, hogy őszinte legyen egy ember de hogyha látod, hogy nagyon ideges és szomorú, segítséget kér akkor nem kéne pesztrálni !

Egyébként nekem is a nagy fenék volt a problémám, amíg jobb idők vannak járj el futni és úszni ha megteheted, szobabicikli is tökéletes. :) Vezethetsz diéta naplót is, nekem az nagy erőt adott a fogyáshoz, hogy közben irkáltam. Ne legyél haragba magaddal! Minden reggel mikor felkelsz vagy este mikor lefekszel írd fel egy papírra: Gyönyörű vagyok! :)

2012. nov. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki képes suk-sükölve írni, az bunkó.
2012. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
12 02 köszönöm szépen.megfogadom tanácsod.:)
2012. nov. 29. 19:07
 9/9 A kérdező kommentje:
nem értem,hogy miért vagyok bunkó,de ha neked jobb akkor az vagyok . :D
2012. nov. 29. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!