Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem új életet kell...

Úgy érzem új életet kell kezdenem, szerintetek is?

Figyelt kérdés

Városban élek vettem vidéken egy telket, lassan elkészül rajta egy kis házikó, eleinte arra gondoltam hétvégente lejárok hobbi kertészkedni, de már ma már megváltozott minden. Együtt élek az élettársammal, de nagyon sokat veszekszünk, közelben laknak a szüleim, és ö velük se könnyű, 2 barátnőm van, a szomszédaim aranyosak, de mindig is kertes házra vágytam, tyúkokra, kecskékre, ültetgetésre kapálásra, ...stb.

Úgy érzem most nem vagyok otthon, de a vidéki házikó talán otthont jelentene nekem. Mit gondoltok?

30 éves nő vagyok :)



2012. nov. 30. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem mit kell ezen gondolkodni. Nem jössz ki a szüleiddel, az élettársaddal nagyon úgy néz ki zátonyra futott a kapcsolatotok, nem szeretsz városban lakni, van házad vidéken, hát menj. Nincs senki aki miatt maradnod kéne.
2012. nov. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Falusi liba vagy, a jó értelemben véve persze. Költözz oda, ha egyedül, akkor egyedül.
2012. nov. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj olyan jó lenne.. egy városi csajszinak nehéz megtanulni a vidéki életet?
2012. nov. 30. 11:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Lehet, hogy neked kellett volna a bögyös macák helyett a gazda feleséget kertesben jelentkezni.

Én is városban nőttem fel, kertvárosi részen. Igazából nem tudom, lehet, hogy nekem is ez lenne a jó, de csak úgy tudnék, ha lenne bent minden normálisan, tehát gáz villany víz stb. Nem luxus szintjén, csak vállalhatóan. Arra viszont számíts, hogy ha állat is van, nem lehet csak úgy ripszropsz kirándulgatni, színházba, moziba menni. Munkahelyfüggő is mit engedhetsz meg magadnak.

2012. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt viszont maximálisan átérzem, hogy tele van a hócipőd.
2012. nov. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Drompels válasza:

Én is városi, lakótelepi (pesti) vagyok, mondjuk magánéleti problémám szerencsére nincs, de én is vágyok kertes házra.

A probléma csak az, hogy Pest kertvárosi részén egy ház iszonyat drága, messzebbről meg nehéz bejárni a városba dolgozni, így nekem marad a lakótelep.

Szóval sztem ha a munkábajárást meg tudod oldani, akkor költözz nyugodtan, mindenbe bele lehet tanulni, azért az internet is nagy segítség ebben.

2012. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ott szeretnék új életet kezdeni, és munkát is találni...
2012. nov. 30. 13:10
 8/10 Drompels válasza:

Akkor először találj munkát, és utána meg mindent bele!

Ha pl. feb. 1-től felvennének valahova, még dec. 31-el fel tudsz mondani, és akkor van 1 hónapod költözésre, papírmunkára, stb. A TAJ kártya meg munkaviszony-megszüntetés után 45 napig még él, szóval amiatt ne aggódj.

Kívánok sok sikert hozzá!

2012. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor lépd meg bátran. Ha lesz hol lakni (kaja meg nő a földből) ne gondolkozz.
2012. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jövőre én is megyek. :) Ha az égiek is úgy akarják.

Javaslom tanulmányozásra a permakulturát.

2012. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!