Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magányos vagyok! Mit tehetnék?

Magányos vagyok! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Van egy baráti társaságom, de jóformán lesz*rnak.

a barátom elhagyott októberben. Ő volt a legjobb barátom és a szerelmem is. most pár csajjal jóba vagyok, de így is magányos vagyok. Már gondolkoztam az öngyilkosságon is! Sokkal könnyebb lenne minden.



2012. dec. 2. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pontosan mi hiányzik?


Írod, hogy van néhány lány, akik társaságot nyújtanak.

2012. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha bármikor magányosnak éreztem magam, ráfeküdtem a munkára. Eltelt vele az idő, lefoglalt, elfárasztott és nem utolsósorban több pénzem volt - elkölteni kevesebb. Ajánlom ezt a módszert, nagyon jót tesz az ember lelkének, ha magányos.


Aztán a munka és a miatta érzett önbecsülés vonzani fogja a többi embert - és a magány is megoldódik.

2012. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hiányzik az, hogy valakihez odabújjak éjszaka, hiányzik hogy ha bármi történik velem, senkinek sem mondhatom el, mert úgyse érdekli őket, vagy ha szomorú vagyok, akkor nem vígasztal meg senki.
2012. dec. 2. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha az a baráti társaság lesz@r, akkor nem is igazi barátok. Próbálj új ismerősöket szerezni, akár neten keresztül is. Nekem is van egy pár netes ismerősöm, és néha azért jó elmondani nekik a nyűgjeimet.
2012. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

őszintén, szerintem manapság nem sokat lehet tenni. meg aztán a párkapcsolat is necces dolog, úgy szívesen érdekel valakit a nyűgöd, ha cserébe megd..hat (sajnálom, ez az igazság).


szerintem az emberek többségének eleve nincs barátja, csak van aki leplezi, van aki magától is tagadja, van aki nem is tudja.


én is azt mondanám, ha eddig nem próbálkoztál neten, akkor keress ott valakit, de szerintem már ott sem lehet ismerkedni.

ha nyitott vagy az átlagos emberekre meg a netbarátságokra, akkor nincs gond, de ha mélyebb lelki igényeid vannak, akkor lehet, hogy csak évek alatt találsz 1 jó embert.

2012. dec. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is eléggé egyedül vagyok. Csak két barátom van, és mind a ketten nagyon messze. Öngyilkosságra még nem gondoltam valami nagyon, mivel még kíváncsi vagyok hogy mi lesz még ezzel a világgal. Egyik legjobb barátom is sokszor öngyilkos szeretne lenni, nyugodt állapotában 30 éves koráig szeretne élni. Rajta kívül nem nagyon viselnek el, és nem nagyon szeretnének velem lenni. Ha megölné magát utálnám, mert az az véleményem szerint azzal egyenértékű hogy itt hagy a francba.


Interneten próbálok ismerkedni, de a legtöbb esetben csak csalódás a vége. Voltak már eléggé fájdalmasak. Időnként járok én is egy baráti társasághoz, bár szintén nem nagyon törődnek velem mivel túl fiatal vagyok.


Nem tudhatod hogy könnyebb lenne e ha megölnéd magad, viszont az utána lezajló érzések elvileg jók. Volt egy ember aki mi után majdnem belefulladt a Balatonba azt mesélte soha nem érezte magát olyan boldognak mint akkor. Teljes harmóniát és gondtalanságot érzett. Én el tudom képzelni hogyha valami meghal az ismét megszületik, ebben az időszakban pedig úgy gondolom nem lenne hasznos újra kezdeni a dolgokat. Már eleve egy eléggé rossz időszak felé közeledünk. Elvileg még ki kéne élvezni azt azokat a rövid éveket mikor van folyadék, táplálék, és némi biztonság. Ha ezen a világon újra kezdenél mindent egy sokkal rosszabb időszaknak vetnéd elé magad. (ha létezik ilyen).


14. életévét élő hímnemű élőlény vagyok.

2012. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Mennyi idióta és szánalmas ember (beleértve a tisztelt kérdezőt is!!!) Minek öngyilkolászni? És utána? Ki fogja kifizetni a temetést, a családodnak/barátoknak/pasidnak/csajodnak ezzel is megnehezíted a dolgát! Ha öngyilkolászol, másra is gondolni kellene ám, nem csak azt nézni, hogy neked ez a jó. És azért öngyilkolászni, mert nincs barátod?? Te se vagy 100-as. (Én meg öngyilkolásszak azért, mert nem sikerült 10-ből 8 ZH-m?).

"Sokkal könnyebb lenne minden" - kinek? neked biztos, mert egy életed van, ezért elb*szni. Nem akarlak megsérteni, de KÜZDENI is kellene, nem az hogy most magányos vagyok, aztán öngyilkolászom magam. Aki ilyet csinál, az nem érdemel cseppnyi megértést se, csak a mélyszánalmat. Remélem átment az agyacskádba az üzenet!

2012. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

te vagy az idióta és az elvtársaid. ha már volt valaki olyan önző hogy gyereket csinál és magasról tesz rá, akkor fogadja el hogy a gyerek is önző lesz és nem fog másokért élni.

ő is számonkérhetne másokat, azért amit vele tettek, csak egy öngyilkosban legalább van annyi tartás, hogy maga oldja meg a dolgokat és nem másokra hárítja.


"(Én meg öngyilkolásszak azért, mert nem sikerült 10-ből 8 ZH-m?). "


szerintem neked soha életedben nem volt komolyabb problémád.


"KÜZDENI is kellene, nem az hogy most magányos vagyok, aztán öngyilkolászom magam."


minden idióta ezt mondja aki rózsaszín világban él. aztán ha bekerül egy háborúba, vagy börtönbe és segbetosszák akkor meg picsog, hogy segítség, ártatlan vagyok...

ja tudom, ezek mind szélsőséges példák, csak akkor reális a példa, ha valójában semmit nem kell tenned a saját boldogságodért, csak okoskodni.


okoskodni mindenki tud, de ha olyan keménylegény vagy meg társadalmi felelősségvállaló, akkor mentsd meg az öngyilkosokat, az éhezőket, a háborús menekülteket... ja, hogy azért meg kéne mozdulni és ahhoz kevés az okoskodás?


többek közt az ilyen férgek miatt vannak öngyilkosok. remélem sosem lesz gyereked.

2012. dec. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"csak egy öngyilkosban legalább van annyi tartás, hogy maga oldja meg a dolgokat és nem másokra hárítja. "


Aki hülye, az haljon meg


"minden idióta ezt mondja aki rózsaszín világban él. aztán ha bekerül egy háborúba, vagy börtönbe és segbetosszák akkor meg picsog, hogy segítség, ártatlan vagyok... "


Igen, mi is volt a kérdező baja: "a barátom elhagyott októberben. Ő volt a legjobb barátom és a szerelmem is. most pár csajjal jóba vagyok, de így is magányos vagyok. Már gondolkoztam az öngyilkosságon is! Sokkal könnyebb lenne minden."


Az Ő élete, nem az enyém. Azt csinál vele, amit akar. Minek mentsem meg? Hogy 1 hónap múlva tegye meg? Nyert 1 hónapot. Ennyi.

2012. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Foglald le magad valamivel, keress magadnak egy hobby-t vagy valami hasonló. Én alapból egy magányos típus vagyok, elvagyok a saját világomba és nekem is volt olyan időszak amikor kb mindenki lesz*rt, aztán nem is bíztam meg senkiben utána olyan nagyot csalódtam sokszor. Ma meg már úgy vagyok vele hogy van 1-2 barátom de nem is kell több. Öngyilkosságon ne gondolkozz, mert nem lenne jobb, max neked, de a szeretteidnek egy életre szóló lelki nyomort okoznál.
2013. jan. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!