Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan magányos vagyok, mit...

Olyan magányos vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

itthon vagyok, nem járok munkahelyre 5 éve

valahogy mindenki elkopott mellőlem, pedig nagyon igyekszem

a régi kollégákat már rég nem érdeklem, a játszótéri ismerősök már visszamentek dolgozni, mert egy babájuk van vagy a nagyobbal voltak otthon amíg én az elsővel

valahogy a suliban,ahova járok, ott sem alakul semmi ill sokan messze is laknak és idősebbek

tök egyedül érzem magam

nincs is kedvem semmihez néha


2012. máj. 22. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Akit kedvel az oviból a gyerek, azokat hívd át néha, vagy a játszótéri anyukák közül valalkit a gyerekkel.

Hétvégén, vagy meló után biztos heti 1-2 alkalommal 1-2 órára átmennének, majd ők is áthívnának!

Légy bátor, merj kezdeményezni, és utánna alakul magától a barátság, lesz barátnőd, akivel megbeszélheted a dolgokat, és a gyereknek is lesz játszó pajtása!

2012. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igazándiból az oviban éppenhogycsak köszönnek nekem...

pedig nem vagyok büdös

voltunk csoport programon, de ott sem sikerült közelebb kerülni még a fiam barátainak a szüleihez sem

meg a játszótéren sem....teljesen aranyosan szólok valakihez, kérdezek...de úgy érzem itt is, suliban-oviban is, hogy hülyének néznek vagy zaklatásnak és nem akarnak velem beszélgetni...pedig kérdeztem a férjem is, hogy mi baj lehet, azt mondja, hogy nem vagyok tenyérbemászó vagy semmi ilyesmi, ami feltűnő lenne és ezért kerülnének

nem értem :(

2012. máj. 22. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen eztel jár a gyes.Megszakadnak a kapcsolatok,mindennapod ugyanúgy telik,s teljes bezártság.

Én már 15 éve gyesen vagyok 4 gyerekkel,de már igen nehezen bírom.Keresgélek is már részmunkaidős állást,de sajnos sehol semmi.Ráadásul,ahogy kiesett 15 éven nem kapkodnak utánnam főleg 4 gyerekkel.

Annyit tudok neked tanácsolni,hogy többet menjetek a szabadba a játszótérre,ahol anyukákkal tudsz egy kicsit beszélgetni és néha szánj magadra egy kis időt.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!