Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az gáz, ha 14 éves fiú létemre...

Az gáz, ha 14 éves fiú létemre olyan meséket nézek, mint a Merida, a bátor?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan miért, de én kiskoromtól fogva amolyan visszahúzódó voltam, és ha valami bajom volt, azt mindig magamban tartottam, épp ezért néha el is sírtam (még most is) magamat, és ezzel a bajaimmal általában a mesék világában húztam meg magam, mert ott mindig vidám befejezés van. És próbáltam magamban utána elhitetni, hogy vannak rosszabb dolgok is, mint a mesékben (nemtom meghal a főszereplő egyik szülője).

És ez a mesét is úgy néztem meg, hogy az unokahúgom mondta, hogy nagyon aranyos mese. Gondoltam megnézem, és tényleg nagyon megtetszett maga a történet is, illetve a megalkotása is. De nem is nagyon titkolom, hogy szeretem a meséket.

Ez ciki az én koromban?



2012. dec. 2. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz ?

Én 19 vagyok és elég sokat nézem a simpson családot .

2012. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok,de minden hétvégén felkelek,hogy megnézzem a Hupikék törpikéket. Nem gáz,ha ezzel tudsz kikapcsolódni,akkor tedd azt.A másik kedvencem a Túl a sövényen.:D
2012. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
azt a mesét nem ismerem, de én is szeretem a meséket, mint a tom és jerry vagy a rózsaszín párduc
2012. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

akkor most már nyugodtabb vok, azt hittem, hogy ez ilyen személyes adottság:/

am én is szeretem a simpsonokat, illetve a túl a sövényent :)

2012. dec. 2. 23:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A nevezett mesét nem ismerem, lehet az önmagában gáz.

Kedves mesekönyvem Sebők Zsigmond: Mackó úr újabb utazása (úgy 80-90 éves a mese. A könyv sem sokkal fiatalabb.)

Nézhető mesém pedig a Tom és Jerry.

55F (!)

2012. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a meséken keresztül az emberek a vágyaikat fejezik ki a világ iránt, és néha jó érzés ilyen illúziókban együtt úszni. de ugyanez van a filmekkel is, azok közt is sok romantikus, idealista, a valóságtól távol álló van. a mese csak annyiban másabb hogy egyszerűbb a története és az üzenete, és rajzolva van.


bár szerintem a spimspons nem is mese, inkább rajzfilm, sőt, a nagyszerűsége(sikere) pont abban van, hogy egyszerre van cselekménye és üzennivalója, azaz gyerek és felnőtt számára egyaránt nézhető.

2012. dec. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted gáz, hogy 25 évesen Tini Nindzsa teknőcöket nézek :P ? Az öcsém meg 23 éves és oda van a transformersért. Nem csak a rajzfilmért, hanem gyűjti a robotokat is. A barátnőjétől is azt kapott múlt karácsonykor. :DDD Szóval nem gáz egyáltalán. Miért lenne az? :D
2012. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Miért lenne gáz?..szerintem tök normális ha egy gyerek meséket néz...én is nézek és én is 14 vagyok...mi van ezen szégyellni való?
2012. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak szerintem mindenki ismeri azt a lenéző, mi több, taszító viselkedés, ha véletlenül megjegyzed valakinek :/
2012. dec. 4. 21:15
 10/12 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok és a kedvenc mesém a Merida, nagyon magamat látom belé. De igényes meséket, animációs filmeket is rendszeresen nézek. A te korodban eljön a lázadás, és a menőzés ideje, amikor a fiatalok cikinek találják a korábbi szokásaikat, neadjisten a szüleiket, de titokban mégis csinálják. Pár év és újra fel meri vállalni mindenki, mert mesét nézni jó :)
2013. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!