Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az gáz, ha 14 éves fiú létemre...

Az gáz, ha 14 éves fiú létemre olyan meséket nézek, mint a Merida, a bátor?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan miért, de én kiskoromtól fogva amolyan visszahúzódó voltam, és ha valami bajom volt, azt mindig magamban tartottam, épp ezért néha el is sírtam (még most is) magamat, és ezzel a bajaimmal általában a mesék világában húztam meg magam, mert ott mindig vidám befejezés van. És próbáltam magamban utána elhitetni, hogy vannak rosszabb dolgok is, mint a mesékben (nemtom meghal a főszereplő egyik szülője).

És ez a mesét is úgy néztem meg, hogy az unokahúgom mondta, hogy nagyon aranyos mese. Gondoltam megnézem, és tényleg nagyon megtetszett maga a történet is, illetve a megalkotása is. De nem is nagyon titkolom, hogy szeretem a meséket.

Ez ciki az én koromban?



2012. dec. 2. 22:39
1 2
 11/12 anonim válasza:
23 éves vagyok és megnéztem a Niels Holgersont, sőt pont most megy a Mumin völgy :D Imádom a meséket, főleg a régebbieket,pl. Frakk a macskák réme. Én nem tartom gáznak egyáltalán. :)
2013. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Daddyke22 válasza:
19 vagyok és mai napig szívesen nézem a Tini Nindzsa Teknőcöket (2012-est), a Shaolin Leszámolást, A Tini titánokat (2003-mast)... Illetve ritkán, de én is akármikor megnézek 1-2 Hupikék törpikék részt, persze a régebbi féléből, már csak azért is, mert ezek mind régi emlékek, mikor még napi szinten ezeket néztem, szóval szerintem nincs semmi gáz ebben, nyugodtan nézhetsz még öreg korodban is meséket :)
jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!