Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan furcsa ürességet érzek (? )

Olyan furcsa ürességet érzek (? )

Figyelt kérdés

Azóta nem nagyon barátkoztam mióta egyszer úgy kb. 3 éve az addigi legjobb barátnöm átvert és "eldobott". Elég magányos voltam, meg vagyok azért most is általában... viszont van valaki akivel sokat beszéltem a neten és most egy hete találkoztunk, plusz azóta mégegyszer voltam náluk.


Nagyon jól elvoltam velük egész nap, szinte haza se akartam volna menni. Viszont most, hogy itthon ülök, egyszerüen csak azt érzem, hogy üres az életem... nincs mit csinálnom és nincs kivel beszélnem úgy igazán...


Legszívesebben most is ott lennék velük, de azért azt nem lehet, hogy minden nap ott lógnék náluk... egy idö után már biztos idegesítö lenne...


Nem tudom mivel foglaljam el magam, hogy ne ezen agyaljak......


2012. dec. 4. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha a közeledben nem tudsz barátkozni, akkor szép lassan próbálj ezzel a valakivel kapcsolatot kiépíteni. Pár hónap, és teljesen természetes lesz, hogy mindig ott lógsz.:)
2012. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a kapcsolat kialakításáról van szó, azzal nincs gond, jól kijövünk, meg a barátnöjével is.
2012. dec. 5. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
De figyelj, ezeknek a dolgoknak időt kell hagyni. Nem ugorhatsz egyből a nyakába. Az ürességet próbáld betölteni zenével vagy olvasással.
2012. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!