Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most én vagyok furcsa?

Most én vagyok furcsa?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, (lassan 14) és lány. A korosztályomhoz képest furcsának érzem magam, legtöbbször nem értik miről beszélek, mert érdekel a világháború, a hidegháború, a kormány piszkos húzásai stb. Valamit mondok és akkor vagy kérdően néznek rám vagy azt mondják: Tényleg?

Szeretem a könyveket, szeretek olvasni. Szeretek magyar lenni. Utálom a vámpírokat, ellenben szeretem a kalózokat.

Nem vagyok egy hú de szép csaj, de ronda sem vagyok. A facebookot nem egész nap baromságok kiírására használom. Átlagos tanuló vagyok. Nyomozónak, vagy bűnügyi technikusnak szeretnék menni, egy bicskát hordok a zsebemben egy bizonyos eset miatt, ezért is mindig cikiznek, meg azért is ami szeretnék lenni. Persze nekem is vannak jó barátim és amikor a vicces kedvűek beordítják az órába, hogy xy boncoló lesz csak mosolygok.



2012. nov. 15. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt veszem észre mindenkit az érdekel ez ciki az ciki.De most tényleg mért érdekel mások véleménye.Te érezd jól magad azt csókolom a többiek meg irigykedhetnek, hogy te boldog vagy.:)
2012. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Tipikusan az a "bajod" (bár szerintem pont neked nincs bajod és a többieknek van), hogy a többiek - a korosztályod - meglehetősen buta, idétlen, kivagyi emberekből áll akik csak ilyen dolgokat "tudnak", mint "felsorolni 10 energiaitalt" "ki szívott több cigit egy nap alatt verseny" meg idétlenkedni a "Fészbúkon" (trendy, láw, lájk, omágjád, szivcsi, köszcsi meg barátai)


Egy normális világban a magunkfajtából kellene többnek lennie és a hülyékből kevesebbnek. Nehéz sors vár rád is - meg kell találni azokat az embereket akik hasonlóan értelmesek és nem azzal vannak elfoglalva, hogy ki esett ki az ikszfaktorból vagy ki kivel dugott a Taplóvilágban. Nehéz megtalálni ezeket az embereket, de nem lehetetlen. Nekem is sikerült nagyjából - mainstream szemmel mi vagyunk a "lúzerek", de kb. kicsit sem érdekel a véleményük. Nekik úgyis csak az az ember aki Konzervcipőben szidalmazza a tanárokat, kipróbálta már az összes energiaital és cigarettamárkát...


Sok sikert ahhoz, hogy megtaláld az értelmesebbeket magad körül. Nem lesz egyszerű. És még utána is sok fikázást kell elviselni. Köszönjük meg együtt a libsi mainstream tömegmédiának aki minket állít be lúzernek, hülyének meg mindenféle ilyen dolognak.

2012. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mintha csak rólam írtad volna ezt csak én rég elmúltam 13 és szeretem a vámpíros sztorikat. :) Sajnos engem befolyásolt a család és a környezetem, ezért teljesen más szakmát választottam magamnak. Viszont, ha te így érzed jól magad, akkor semmiképp ne add fel, mert megbánhatod. Viszont mivel még fiatal vagy ezért nem alakult ki teljesen az egyéniséged. Sokat fogsz még formálódni. Az meg, hogy a környezeted másnak tart, vagy furának nem feltétlenül baj. A lényeg, hogy társaságban legyél nyitott. Ne mindig csak a hidegháborúról beszélj. Biztos érdekelnek azért mai és aktuálisabb témák is, és akkor nem lesz semmi probléma, ha másokkal társalogni kell. Jó dolog kitűnni, de nem éri meg mindig túlzásba vinni. :)
2012. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

"aktuálisabb témák is"


Remélem nem az ikszfaktorra meg a barátokköztre utalsz ezzel.


Bár aktuális téma pl. az Izrael-Palesztin konfliktus, amerikai választások, jobb filmekről véleménykifejtés, zeneipar vergődéséről való okfejtés, foci-forma1-vizilabda eredmények... Ezek jó témák. Akikkel ilyenekről el tudsz beszélgetni azok értelmesek.


De akik "há a Zámbókrisztján az mekkora g*ci, bezzeg a másik versenyző az mekkora isten" vagy "Vévé duplavé übergaz bezzeg a Vévé Szalmonella hű milyen jó ágyjelenete volt Vévé Ikúbullával meg Vévé Duplakávéval!!!" vagy "Há a legjobb márka a Monszter zöld mer' attó' lehet a legnagyobbat böfögni" ott már problémák vannak...


Amúgy a vámpírok renoméját alaposan megtépázta az alkonyat frencsájz... De anno Dracula meg Alucard sokkal jobbak voltak... Akár a könyv akár a filmbeli változataikat tekintve.


De a kalózok se rosszak, habár Karib-tenger kalózai... egész jó film volt. Mármint ha leszámítjuk az erőltetett dolgokat. Depp jól alakította a tapló-de-mégis-jószívű-de-közben-önző kalózt.

2012. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem megtalálom egyszer a "magyunk fajtát". :)
2012. nov. 15. 16:30
 6/9 A kérdező kommentje:
upsz "magunk" :)
2012. nov. 15. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, még véletlenül sem az xfaktorra és társaira gondolok. Szerencsére nincs rá igényem és még egy részt se láttam belőle. :)


A többi példa, amiket írtál viszont jók. Ilyesmikre gondoltam. Rengeteg dologról lehet beszélgetni a történelmen kívül. Utazás, film, zene, sport, könyvek, művészet, hobbik stb.

2012. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jófej lehetsz. Ha nem adod fel és tényleg sikerül nyomozónak vagy helyszínelőnek tanulnod, akkor a bűnözőkre bizony kutya világ jön. :D
2012. nov. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. nov. 16. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!