Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szól be sok ember?

Miért szól be sok ember?

Figyelt kérdés
Sziasztok, átlagos gimis fiú vagyok, kicsit "vézna", de jópofának tartom magam, senkire egy rossz szót nem szólok, jóba vagyok az osztályba mindenkivel. De akármikor megyek az utcán, idegenek leb*ziznak meg beszólnak, megjegyzést mondanak, pedig nem értem miért néznek rám másként. Ez veletek is így van? Lehet, h kicsit lányos az arcom, meg fiatalabbnak is nézek ki a koromnál, vajon emiatt van mindez? De ez leginkább vidéken fordul elő, városon ugyse foglalkozik senki senkivel. Várom válaszaitokat.

2012. dec. 5. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én most neked Nógrádból írok és nyugodj meg, itt is ugyanolyan emberek vannak. Ha látják, hogy tőlük kisebb és erőtlenebb fiú/lány sétál az utcán, általában mindig beszólnak..
2012. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek az emberek főleg itt, utána meg lepődjön meg az ember, hogy mindenkit egy kalap alá vesznek és azt mondják rá, hogy egy vidéki paraszt.. Egyébként nincs veled semmi baj. 17/L
2012. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez Szabolcs, meg a többiekxD
2012. dec. 5. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyan öltözködsz?
2012. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán az öltözködéseddel lehet a baj így látatlanba.

De jól gondolom hogy szabolcsban a nem az idén nyáron barnult emberek szólnak be? Azok olyan kötekedősek.Üdv Borsodból.

2012. dec. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy nagy divatkirály a h&m-ből, de azért jól öltözködik, nem vidéki stílusba nyomulokxd
2012. dec. 6. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosabban írd le, mert így nem fogunk rájönni! Lehet azzal van a baj.
2012. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!