Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is rossz ember...

Szerintetek is rossz ember vagyok? 19/L

Figyelt kérdés
Én megpróbálok mindenkivel a legkedvesebben és udvariasabban bánni, de mégis gyakran érzem úgy, hogy az emberek számára csak nyűg vagyok. Sőt, talán még mély gyűlöletet is kiérzek a viselkedésükből felém nézve. Az osztályfőnököm, némely osztálytársam, edzőm, néha még a családtagjaim is. Úgy érzem valami nincs velem rendben, rettegek az emberekkel beszélni, mert mindig azt gondolom, hogy ő is utálni fog, mint a többiek. Az elmúlt időkben egyre jobban erősödik fel bennem az érzés, hogy valami nincs rendben velem, hogy rossz vagyok, valami nincs rendben a viselkedésemmel, pedig én nem akarok senkit sem megsérteni. Vagy csak egy ösztönös utálat, mint amit az emberek a csótányok iránt éreznek?
2012. nov. 26. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csak beképzeled magadnak. Amúgy is az emberek nagy része hülye, önző, beképzelt majom. Tisztelet a kivételnek. Sz@rd már le őket, és ne akarj mindenkinek megfelelni!
2012. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en is ilyen vagyok, egyszer egy baratom mondta, hogy ne kerjel mar folyton elnezest. es tenyleg, ezt is csinalom. en egyebkent eleg szigoru vagyok idonkent az emberekhez. foleg elso reakciobol, tudom, hogy ez nem helyes, szerintem ezzel kompenzalok, hogy finomkodok az emberekkel. ok ezt nem ertik, szerencsere nem tudjak mi zajlik a fejemben. egy kicsit egyebkent borderline-os dolog, keress ra, lehet hogy meg fogsz lepodni, mert magadra ismersz.
2012. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek mostanában, úgy érzem, engem senki nem kedvel, sőt, valami miatt kifejezetten taszítom őket, és hiába próbálok jó fej és kedves lenni, nem tudok ezen változtatni. Mindenesetre ha végiggondolod a dolgod, magad is rájöhetsz, hogy ennek a feltevésnek nincs nagyon sok értelme, ergo talán csak te magyarázod be magadnak. Én ebbe kapaszkodom.


18/F

2012. nov. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak beképzeled. Szerintem foglalkozz magaddal, legyél kicsit én központúbb, és ne azzal hogy más mit gondol(hat) mert arra úgyse fogsz rájönni soha.
2012. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!