Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, hogy olyan...

Az normális, hogy olyan videókat nézek, amiben emberek hánynak? Segítséget kérnék, mert nem tudom mit tegyek. Többi lent, minél több választ, ha lehet)

Figyelt kérdés
Nem tudom, mért, de jó néznem ezeket. Felizgulok tőle, vagy nem tudom. Ez egyáltalán normális? Vagy orvoshoz kéne fordulnom? nem kamuzok)

#normális #hányás #minél több választ
2012. dec. 5. 15:36
 1/4 anonim válasza:
Fiú vagy, vagy lány? és mennyi idős?
2012. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha kíváncsiságból nézed, hogy milyen az ember miközben hány akkor még azt mondom jó hát kíváncsi rá milyen hagy nézzen meg párat.. de szerintem az már hogy erre izgulsz, azt nem tudom hova tenni. Szerintem azért orvoshoz nem kell menned. :)
2012. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem úgy izgulok tőle, hanem izgatott leszek, és felébredek. de ennek a szónak a mai világban perverz jelentése lett. na mind 1. 13 L
2012. dec. 6. 15:25
 4/4 webnyelv ***** válasza:
Mióta nézel ilyen videókat?
2012. dec. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!