Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lépjek ki az egyhangú...

Hogyan lépjek ki az egyhangú mindennapokból, lassan kezdek egyre depisebb lenni eiatt?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve végeztem a sulival viszont azóta nincs munkám és már nagyon unom a folyamatos itthonlétet, már nem tudok mit kezdeni magammal itt. Sajnos haza kellett költöznöm mivel pénzem is korlátozottan volt, emiatt ott kellett hagynom a haverokat is, velük is max chatelni tudok. Jóformán ennyiből áll a napom a szokásos mindennapi marhaságokon kívül (evés, fürdés, stb..), hogy chatelek, filmezek és játszok a gépen..

Mennék dolgozni de egyszerűen nincs mit, így pedig el vagyok vágva mindentől és mindenkitől.

Szerencsére alkalmi munkáim vannak így heti 1x el tudok menni a haverokhoz v randira 1 lánnyal, ami nagyon jó, de utánna meg mégrosszabb visszacsöppenni a mindennapokba :/


2012. dec. 9. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress valami hobbit, valami csak érdekel. Ha kicsit belemélyedsz valamibe, még új ismerősöket is találhatsz a neten.

Vagy biztos ismersz pár idősebb embert a környéken. Segíthetsz nekik bevásárolni vagy a ház körüli munkákban.

2012. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj h már az összes hobbit kipróbáltam és meg is untam, főleg így télen nincs mit csinálni és most kezd előjönni nagyon h unatkozok.
2012. dec. 10. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajna velem is így van. Ez Magyarország. Persze nem az országot kell utálni hanem akik tönkreteszik.

Én semmilyen munkát nem találtam eddig, még annak a heti 1-nek is örülnék egy darabig, ha lenne.

Majd lesz valahogy. Csak kitartás kell hozzá, és türelem. Nekem is kezd elfogyni. De tűrni kell.

2012. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!