Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztetek már valaha úgy...

Éreztetek már valaha úgy hogy: "minek születtem meg? "

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2012. aug. 19. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én most pont így érzem. Azért mert nem tudom elérni a vágyamat hogy csillagász legyek... 27 vagyok, és közgazdász lettem, muszáj ráadásul tanulni ebben a szakmában hogy talpon maradjak, pedig nagyon unom már... a fizika felé vonz a szívem, de nagyon. Ráadásul nincs saját lakásom... meg ilyenek. Nem élvezem az életemet..... ilyenkor fogalmazódik meg bennem a kérdésed.
2012. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nap mint nap. Nem vagyok képes eltartani magam, folyton bajt és szenevedést okozok a családomnak stb.
2012. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. De hogy mások minek születtek meg, azon időnként elgondolkozom.
2012. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Jelenleg is így érzek sajnos. Nem akarok kisregényt írni, de lehet az lesz. Előre is bocsi. Van egy lány, akit már 8 hónapja szeretek, de erről Ő nem tud(hat), mivel nem kölcsönös az érzés, és az egyik legjobb barátja vagyok. Ha elmondanám, nagy fájdalmat okoznék neki, mert törékeny lelkű, és sokan bántották már meg. De egyszer sajnos el kell neki mondanom. Emiatt érzem azt, hogy minek is élek, ha csak fájdalmat tudok adni annak a lánynak, akit tényleg szívből szeretek. Sajnos esélytelen, hogy valaha is több legyen ebből, bár annak is örülnék, ha nem szeretném, hisz akkor nem okozhatnék neki fájdalmat.
2012. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb olyat erzek hogy minek is elek?! [ bar a ketto szinte ugyan az]

Sokszir ugy erzem hogy az elet teljessen folosleges mert megszuletunk, novunk, hogy tanulhassunk, tanulunk hogy kesobb ne haljunk ehen mert nincs penz meg kajara sem ( es sajnos magyarorszagon egyre tobben kerulnek utcara, meg akar diplomassan is) utanna meg dolgozunk, es varjuk a nyugdijat, majd meghalunk.. Ennyi.. Persze vannak kozte jobb dolgok pl szerelem gyerekek stb.. De b.sszus kezdem ugy erezni hogy a jovo teljessen remenytelen.. Akkor mi a k.baszott szarnak eljek?? O.o bocsanat a kifejezesert.. Es te kerdezo?

2012. aug. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindigis így éreztem. Sose volt az életemnek semmiféle értelme, csak éltem, vártam a holnapot, hátha történik valami izgalmasabb a szokásos mindennapoknál.

De ez nem az a depis "minek születtem meg" érzés, inkább olyan "jó lenne végre kitalálni, hogy mivégre vagyok ezen a földön".

Egyébként semmi komolyabb bajom, jól elvagyok, csak jó lenne valami célt keresni, amiért érdemes élnem.

2012. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

(előző vagyok)

Meg az utolsó válaszolóval értek még egyet. A mai világban minden olyan kilátástalan. Épp elérnél valamit, aztán fentről bumm, így meg úgy döntenek, aztán gondolkozhatsz, hogy na most mit csináljak?

2012. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
inkább azt hogy: "miért ilyennek?"
2012. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszoló teljesen jól mondja: "Miért ilyennek születtem meg?" Ez jobban kifejezi azt, amit kérdezni akartam.

Ha mondjuk máshova születek, másmilyen testbe, és másmilyen személyiséggel, talán lehetnék boldog. De jelen felállásban biztosan nem. MInden elvan b*va körülöttem. Az állandó családi perpatvar/viták/utálat +teljesíthetetlen elvárások részükről; egészségügyi problémák; dadogok; hülye introvertáltság(gyakorlatilag senkihez nem tudok egy szót szólni anélkül h el ne csuklana a hangom, mert megakarok felelni minden mondatommal mindenkinek, és tudom hogy úgy sem sikerül, tehát kevés barátom van és ők sem az igaziak); pénz hiánya és nem utolsó sorban a külsőm, amivel nagyon nem lehetek megelégedve. Röviden ennyi


Köszönöm a válaszokat, így legalább látom hogy másnak is van nagyon sok problémája

2012. aug. 23. 18:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzem néha mostanában, de már ritkábban, mint kb egy éve. Cirka fél év alatt minden célomat elértem, amit kitűztem magam elé (nyelvvizsga, érettségi, otthonról elköltözés, egyetem), és mikor ott álltam az új városban, az ország másik felén, egyszerűen utáltam magam, mindent. És céltalan voltam.
2012. aug. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!