Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért születtem Magyarországon...

Miért születtem Magyarországon? Miért születtem magyarnak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 22:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem tudhatja. De azért biztosan, hogy megtanulj egy ilyen helyzetben, körülmények között is élni. Egy ilyen világban...
2012. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én értem de miért pont a mostani magyarságban nem szeretem, bunkok az emberek,nem kedvesek,alig van katolikus isten hivő, annyira szeretnék amerikába menni
2012. szept. 17. 23:05
 3/28 anonim ***** válasza:
menjél...
2012. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

mindenhol sok bunkó van, itt lehet arányaiban kicsit több mint a fejlettebb országokban.

Én se vagyok elégedett ezzel.

De nem a magyarságommal, hanem a mai Magyarországgal.

2012. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
én is tisztelem Petőfi Sándort meg a többi híres magyar becsületes embert rájuk büszke vagyok csak a mostanira nem tisztelet a kivételnek
2012. szept. 17. 23:13
 6/28 anonim ***** válasza:
65%
Felesleges azon álmodozni, hogy külföldön mennyivel csodálatosabb minden, és milyen kedvesek az emberek, és mekkora fantasztikus élmények várnának kint. Pláne USA-ban... Nem nem kedvesebbek az emberek. Egyik kedves barátom is ezt hitte, aztán volt pofára esés. Ha emberileg jobb országba akarna költözne valaki, akkor mehetne, az elmaradottabb szegény országokba. Mert ott még nem fertőzött ez a mocsok ami a nagy "fejlett" országokban. De persze azok akik nyavalyognak azoknak nincs ínyükre hogy felhagyjanak a kényelmes életmóddal. Inkább álmodoznak arról, hogy majd gazdagságban élnek, egy csodavilágban ahol mindenki kedves velük. Mert USA-ban biztos ez van. Mert ez folyik még a csapból is. Hát persze... Ébresztő...
2012. szept. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Egyetértek a szegényebb országokban még nincsenek ilyen mocskok mint a modernebben de most nem azért az USA-ban sokkal jobb a törvények (most gondolom mindenki elkezdi mondani gyilkos leszek stb) mert pl a USA-ban az emberek a polgárok a fontosak pl a fegyvereknél is ott mindenkinek lehet
2012. szept. 17. 23:18
 8/28 anonim válasza:
Az emberek mindenhol ugyanolyanok.
2012. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
USA-ban annyira az emberek,polgárok fontosak, hogy a birka agyi-szintjén próbálják tartani az ottaniakat, hogy fent tartsák a rendszert, azzal hogy mennek szavazgatni. Egyébként ha utánaézel kicsit a statisztikáknak akkor lehet hamar meggondolod magad az USA-val kapcsolatban.
2012. szept. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
meg a USA-ban van összetartás nem tudom minek fogtok gondolni gondolom rosznak meg stb de szeretnék majd igy mint a USA-ban fegyvereket tartani és pl ha kimegyek pl erdőbe zárt területen pl mint szlovákiába és elkezdek ott lőni célba ott nem lesz semmi nem ugy mint magyarországon senkinek nem lehet lőfegyverre én fegyverekre ezekre gondollok: Mosin Nagant 91/30,M4A1,M16A1,AK-47,TT-33, PA-63ilyesmikre magyarországon LEHETETLEN és nem szeretem az ilyen stilust szeretem a amerikai stilust
2012. szept. 17. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!