Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj ha nem szeretem a...

Az baj ha nem szeretem a személyiségem?

Figyelt kérdés

Igazából nem is ismerem magam teljesen, viszont nagyon érdekes, bajos személyiséggel rendelkezem szerintem. Alapból kedves türelmes vagyok az emberekkel, viszont magamat nézve sosem vagyok elégedett, mindig vágyok valamire, illetve nem tudok beletörődni semmibe, mindent meg kell értenem. Emellett szörnyen lusta vagyok, és nincs ambícióm, terveim a jövőre nézve. Rendkívül kritikus vagyok másokkal és magammal is, még ha nem is adok hangot gondolataimnak. Tipikusan olyan embernek tartom magam, aki akkor sem lenne boldog ha minden tökéletes lenne körülötte, mert abban is találna valami rosszat. Egyébként tényleg elég pesszimista vagyok, bár próbálok reálisan gondolkozni. Nem nagyon szeretek beszélni, inkább hallgatok, tehát kicsit elvontabb vagyok, valamint elég depresszív voltam amíg nem volt párom.

A kérdés lényegében az lenne, hogy szerintetek okés az ha valaki nem szereti a személyiségé, és hogy lehetne ezen változtatni, illetve jobban megismerni önmagunkat?



2012. dec. 17. 17:00
 1/1 anonim válasza:
Velem pont ugyan ez van és teljesen ilyen vagyok. Ez nem baj meg kell próbálnunk olyanra változtatni ami már tetszik. először mindig szólj magadra ha érvényesíted egyik neked nem tetsző tulajdonságodat. próbáld elfolytani azt hogy pesszimisták vagyunk nem tudjuk sztem megszüntetni elrontottuk az elején.
2012. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!