Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy néha ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy néha ugy érzem hogy szeretem a párom és hiányzik, máskor meg közömbösnek érzem, lehet azért mert nincs stabil személyiségem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel...
2010. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem szereted eléggé, ennek a jele az érzelmi ingadozás, a szerelemérzésed bűntudatból fakad, egy idő után már magadnak is bevallod, hogy nem szereted.
2010. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Rainmaker ***** válasza:
Fontos lenne, hogy megírd a korod, mert így nehéz megállapítani, hogy tényleg nem szereted, vagy csak fiatal vagy még és tapasztalatlan.
2010. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán csak nagyon kedves, aranyos, mint ember és ezért vonzódsz hozzá. Ha ez a helyzet, akkor ez valószínűleg nem szerelem.

Ettől ő még szerethet Téged nagyon...

Sajnos én is jártam így...

Ha így érzel, akkor szerintem úgy korrekt ha leülsz és megbeszéled vele ezt a dolgot.

Minél előbb, annál jobb.

2010. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért érzed így, mert egész egyszerűen nem vagy szerelmes.
2010. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tegnap 23:47 -nek igaza van-! sajnos


Én is így vagyok a barátnőmmel, ő viszont nagyon szeret.

Persze én is őt de szerelmes nem vagyok.

2010. márc. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó, ti mióta vagytok együtt? én is hasonló helyzetben vagyok, szeretem bnőmet meg minden, de szerelmes nem vagyok.. viszont ő az és tök lelkifurdalásom van emiatt.
2010. márc. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 01:18


3 éve, de ez lényegtelen!

Ami lényeges viszont hogy már az elejétől kezdve hiányzott belőle a tűz és annyi baja volt hogy én ritkán kerültem a képbe.

Ő lelkileg sérült és a műtött gerince miatt (emiatt is lelkibeteg) ellustult és meg is hízott.


Kiborít amikor nyavajog, és lehangol a negatív életképtelen hozzáállása.


Annak ellenére hogy már nem a tv sorozatok és a szenvedése teszi ki a szabadidejét, és már én is beleférek a keretbe, elfáradtam.


Nem az évek számítanak!


Igyekszünk rendezni az életünket, de sajnos sok a buktató!


Ne legyen lelkiismeretfurdalásod! Az érzelmeiről senki sem tehet. Máskülönben már szerelmes lennék a páromba csakmert azt akarom.


Beszélj vele, és mondd el neki hogy neked mire van szükséged és mi tenné őt érdekessé.

Ha megsértődik, nem baj!!! Még mindig kisebb kárt okoz egy sértés mint az elhallgatott zavaró dolgok!

2010. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!