Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek egyedi, laza?

Asdnoname kérdése:

Hogyan legyek egyedi, laza?

Figyelt kérdés
Először is változni akarok ... Nagy az egóm ,mert változtam sokat amióta máshova járok suliba meg amióta több mindenkit ismerek .... Először is lejjebb akarok venni az egóból utána sszeretnék valami egyedi stílust de nemtudom hogyan csináljak magamnak egyedit...mert utánzom a sok hírességet a sulimba... Szeretnék saját stílust rappert vagyok egyébként imádok írni rap szöveget esetleg hogyan legyen vagány rapper stílusom? Mások mondták a viselkedésem által is kitűnhetek hogyan legyek laza akkor? Annyi páwa van és elegem van hogy a bandába engem vesznek maguk alá .... változni akarok saját rapper stílust esetleg miket hordjak a rapper stílushoz van ötletek?:D Full cap megvan de nadrág,felső, cipő ?:D Na szóval azt is szeretném ha kitűnnék akkor lenne hírnevem és erre vágyom .... van most is az új sulimba fél év alatt 100 embert ismertem meg de többet akarok egy szinten akarok lenni a sok debreceni híreségekkel erre vágyom. Hogyan legyek különleges ami a többinek nincs mondták páran arra nekem kell rájönnöm de hogyan tudnék rájönni?:S Stílus,különlegesség,viselkedési, és hogyan legyek laza mód amivel kitudok tűnni? Értelmes válaszokat kérek :D

2012. dec. 18. 21:15
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ha egyedi akarsz lenni akkor olyan legyél amilyen szeretnél lenni és ne olyan amitől mondjuk a társaság befogad. Ha rapper akarsz lenni mindenképp bőgatya, atléta felső,bő kabát,vagy pulcsi,de a cipőt nem tudom :)
2012. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a SAJÁT, EGYEDI stílusodat először is ne másoktól kérd
2013. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rapper stílus nem egyedi.

Tucat vagy te is.

2014. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én egy laza, szókimondó , minden hülyeségre vevő lázadó fiatal vagyok , aki történetesen repper. Nekem már sok eve kezdodott el , de meghalgatok minden stílust. Nem adok annyira egy göncre , általában azt keresem , ami tesbeszédemmel ugyan azt sugározza ami vagyok. Nem szétgyurt valaki, sött még inkább sör hasam van. De ezt nem szégyellen, mindig laza vagyok, önmagam vagyok, es sose futok senkihez. Csak úgy elvagyok es nehezen lehet megismerni az egesz énem , ezért sokan ki akarnak olvasni belolem valamit. Sajna van egy tossz tulajdonságom , hogy szeretem egy kicsit erzelmileg befolyásolni ezt a képet, de ugy hogy kozben önmagam vagyok. Ez picit önzés , de én tisztába vagyok a jó, rosz tulajdonságaimmal, nem akarok más lenni. Eloszor innen kell építkezni, sz önképből. Ettől lehetsz csak önmagad :)
2016. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Előző. 18/f


Regen nekem is sok páwa ismerosom sott meg barátom is volt. Mind tudta hogx nem szeretem ezt a stilust, de elfogadom olyan amilyen. Mindig távolság tarto voltam az ilyenekkel az elejen, de általában nem igazábol szeretnenek itt lenni , csak ez már sok mindenkinek bevált, es ami párdzor bejött, az bejohet máskor is. Csak sajna nagyon sokszor fordítva sül rl a fegyver , es a arc a semmire nagyobb lesz mint az eszmei összkép :D

2016. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!