Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számítógépfüggő vagyok! Mit...

Számítógépfüggő vagyok! Mit tanácsoltok a leszokáshoz?

Figyelt kérdés

18éves srác vagyok, azt hittem változhat, ha kibírom egy hétig(nem sikerült még úgy, hogy itthon vagyok), de legalább egy napig. Ha egy napig kibírtam aztán másnap az égető érzés, ha szabadidőm van, hogy na akkor nyomás a géphez játszani, vagy netezni. Mert ez a kettő van, ha letöröltem a játékokat, akkor meg a felesleges szörfözgetésre függtem rá, ezt úgy tapasztalom, hogy mint pl most, hogy egész délutánom elment, közben csak játszottam. Nincs életem azt is tegyük hozzá, fél éve nem edzek semmit, barátnőm nem volt, nem járok társaságba. Kérlek segítsetek mert úgy érzem depressziós vagyok:(

Tanácsolták, hogy cigizzek, de nem fogok, azt is , hogy menjek diszkóba csajozni, na az a hely meg nem vonz.Nem is tudom mi legyen. Bocs, ha siránkozásnak esett ki ez, és untad, de most ide szeretnék fordulni segítségért!Köszönöm!


2012. dec. 21. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Szokj le róla, keress más hobbit. Ennyi.
2012. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lennék a helyedben..


Kezdj el videózni youtube -on, mondjuk játékokról, szerezz mikrofont, kamerát, stb, ez is élet, csak meg kell találni benne a hasznot :D

2012. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell róla leszokni, csak keress mellé más hobbit. És annyit gépezz, amennyit egészségesnek tartasz. Kezdj el játszani valami hangszeren, motorozz, rajzolj. Biztos érdekel valami más is a gépen kívül. Ne mond, hogy nem.
2012. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Nem kell róla leszokni, csak keress mellé más hobbit. És annyit gépezz, amennyit egészségesnek tartasz. Kezdj el játszani valami hangszeren, motorozz, rajzolj. Biztos érdekel valami más is a gépen kívül. Ne mond, hogy nem."

Az a gáz, hogy nem megy, hogy csak annyit gépezek amennyit eltervezek. Sose jön össze, úgyis ugyanott kötök ki (napi4-5 óra min, vagyis ameddig tehetem).Más hobbival igazából az a baj, hogy zongoráztam, de egy idő után már nem fejlődtem, napi fél órára odaülök játszani mert tényleg szeretem, de ez kb fél óra. Sporttal is ez a helyzet, nem vagyok sportoló alkat, annak ellenére hogy nem fejlődök szeretek sportolni, de mivel nem fejlődök, ezért visszaveti néha a kedvem, utóbbi fél évben meg teljesen elidegenedtem a sporttól, ez is vagyok gyengülve.

2012. dec. 21. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Van otthon nálad olyan tárgy, amin lehet húzóckodni?
2012. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy menj el önsegítő csoportba, keress pszichológust, konkrét segítséget.
2012. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell diszkóba járni! Csak keress egy olyan társaságot, ahol jól érzed magad! Nekem bejött.
2012. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!