Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne vesszek...

Mit tegyek, hogy ne vesszek össze az emberekkel?

Figyelt kérdés

Sokan mondták már, hogy agresszív vagyok de mindig találtam valami magyarázatot, hogy mit miért csinálok vagy éppen miért vagyok durva és ideges, igazából tudtam, hogy az vagyok de nem mondtam ki. Romlanak a kapcsolataim, kezdem elveszíteni a barátaimat, családom is türelmetlen már de most hogy kidobott a barátnőm (nyomós oka volt rá) beláttam, hogy változtatnom kell.


Pár éve nagy bajba kerültem miatta, megfogadtam, hogy nem verekszem többet, néha mégis vissza kell fognom magam. Ilyenkor szokott jönni, hogy "majd ha találkozol egy nálad nagyobb emberrel..." sajnos, ha olyan hangulatom van akkor mindegy, hogy ki az és mekkora. A másik az, hogy sokszor ok nélkül ordítok le másokat.

Mit tegyek, hogy normálisan bánjak másokkal? Főleg akik fontosak.


Ilyen vagyok már kamaszkorom óta ha ez számít, de kisebb koromban is előfordult.

27/F


2012. dec. 21. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Önuralom. Minden agyban dől el, és ha már felismerted hogy baj van veled, az fél siker! Gondolj abba bele, hogy mi lenne, ha veled csinálná ugyanezt egy ember, amit te velük...
2012. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Így van ahogy az első mondta, egy jókora akarat más nem! :)
2012. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És te hogy éreznéd magad,ha téged ordítana le valaki ok nélkül?Egy kis empátia sosem árt.
2012. dec. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor felidegesítenek,állj le egy kis időre és gondolj bele tetteid következményébe,és a józan ész logikájára halgass,vagy csak xarj mindenbe bele...

Ha ideges típus vagy akkor cigizz vagy használ csi-kung golyókat

2012. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos szarul esne, de gondolom utána visszakapná.
2013. jan. 4. 23:21
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!