Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek semmiféle érzéseim,...

Nincsenek semmiféle érzéseim, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Lány vagyok 15éves.A boldogságot és a szomorúságot méh megtudom különböztetni,de a többi érzés... nincs.

Nem tudom mi a fájdalom,együttérzés,..

(Barátom nemvolt még , szerelmes sem voltam, legjovv barátnőm pedig nincs)



2012. dec. 22. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem szociopata lehetsz.
2012. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
van lelkiismeret furdalásom , a rossz dolgokat sajnálom is, de valaogy vagy nem tudom megkülönböztetni a dolgokat vagy félek..
2012. dec. 22. 22:43
 3/11 A kérdező kommentje:
eddig nem ismertem a szó jelentését ,de amit irtak róla pár barátomra igaz, nem vagyok az az ideges típus,és ezt szeretem is magamban ,de valhogy még szeretet sem mey csak pl. testvéremnél
2012. dec. 22. 22:45
 4/11 anonim válasza:
asperger szindróma? keress rá, ha nem tudod mi az.
2012. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Asperger, én is ilyesmi vagyok, már kezdek kilábalni. Jó, tény, magamat diagnosztizáltam, de a tünetek 90%-a illett rám, és más emberrel sose éreztem együtt.

Kezdtem szándékosan, tudattal figyelni rájuk, meghallgatni őket, és így lassan - lekopogom - kezdem ÉREZNI is.

2012. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hát szerintem ez így jó...

Most mi lenne abba jó ha mindenért rinyálnál...?

Én is szinte csak tesóimmal "érzek" talán senki mással, de nem gondolom, h ez rossz lenne ilyen az élet az tesz minket ilyenné! "Aki gyenge elesik aki erős túl él"

És nekem sincs legjobb barátom...mindig csak magadban bízz és nem esel "pofára"

Meg ami még eszembe jut az ilyen nagy barátságokról az az, h 1 csomó csak képmutatás! És ha valamit gyűlölök akkor az ez!!!

2012. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

a szindrómára rákeresek, utolsó : neked is igazad van ,de tudnom kell ,hogy valami bajom van ,vagy csak alapból ilyen a stílusom.

Köszönöm a válaszokat:)

2012. dec. 27. 13:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden érzés megvan benned, csak még nem váltották ki belőled. Tehát az ingerek hiánya a gond. De bizonyos ingereket nem kívánok neked, meg senkinek se. Megfelelő helyzetben előjön a megfelelő érzés.
2013. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan , de már valami más.Az egyik fiú miatt akit ismerek 1000éve...Már tudom mi szeretni valakit.Előrször nagyon fura érzés... néha fáj is,de legalább tudom már hogy érzek:))))))))))))
2013. jan. 3. 19:25
 10/11 anonim válasza:

5-ös: Ne diagnosztizáld magad, csak tévedhetsz. Használd az orvosi rendelő adta lehetőségeket! :D

Az összes betegség tüneteinek 90%-a illik az összes emberre.

Mondok valamit: a hasad néha égő, maró érzéssel fáj egy ponton,ami étkezés után fokozódik.

Szerintem mindenkinek szokott ilyen lenni, de attól még nincs gyomorfekélye. Pedig a fekély összes tünete jellemző rá.

A kérdésre visszatérve, igazat írhatott az, aki azt írta, hogy tudsz érezni, csak még nem volt megfelelő inger, ami kiváltotta volna.

2013. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!