Pszichopata lennék?

Figyelt kérdés
apám egy agresszív állat. de ezt már megszoktam.. elfogadtam nemérdekel. tegnap este elgondolkoztam hogy mi lenne ha meghalna anya (biztos sírnék) meghalna öcsém ( sírnék) meghalna apám ( honnan lesz pénz? ki fogja fizetni a számlát?) nem sírnék,nem szomorkodnék csak arra gondolnék hogy ki tartaná el a családunkat. 14 éves lány vagyok. nem..nem azért "utálom" mert tini vagyok.. hanem mert megverte a saját bátyját az egész család előtt, anyámat késsel fenyegette stb. pszichopata lennék amiért nem éreznék semmit ha meghalna? amúgy tudom milyen érzés mikor meghal valaki fontos ember nagymamám,hugom...
2012. dec. 23. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy pszichopata.
2012. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogy!

Apád a pszichopata.

2012. dec. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem.
2012. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen érzed a szeretteid elvesztésének fájdalmát. Apádat joggal utálod.
2012. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan, csak mert szülőről beszélünk? Fogadni mernék, fel sem merülne benned a kérdés, ha egy ismerős forogna szóban. Senki sem válogathatja meg saját családjának tagjait, így nincs min csodálkozni a nem túl felhőtlen viszonyban közöttük. A te esetedet még bonyolítja apád sok idegbeteg húzása is. Szerintem normális, hogy így érzel.
2012. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha sírnál valaki elvesztése miatt már nem llehetsz pszichopata. Másrészt ha az lennél.. nem merülne fel benned h az vagy-e.
2013. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!