Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk lányok! Szeretném a...

Fiúk lányok! Szeretném a tanácsotokat kérni. Vagy véleményeket. Érdemes energiát fektetni ebbe?

Figyelt kérdés

Ma néztem az x faktor döntőjét és úgyérzem bennem is megvan amit keresnek.

Nagyon imádok énekelni.Pötty korom óta,- mióta élek gyakorlatilag - énekelek.Énektanárnál soha nem voltam.Vagyis ilyen komolyabb tanárnál nem.Egyszer kétszer eljártam pár órára (magán) de ennyi.

Ő aztmondta van bennem tehetség.

Kisebb koromban kb 14 éves koromig rengeteget szerepeltem versmondó versenyeken,ahol jó eredményeim voltak.

Ugye tudja mindenki hogy az x faktorhoz nem elég a jó hang...kisugárzás is kell meg még sok egyéb.

(nem árt a protekció sem)

Mégis szeretnék indulni jövőre.

Szerintetek megérné ezzel a hanggal?


[link]


18/L


2012. dec. 16. 23:10
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

kritikákat is szívesen fogadok :)

Ha építő jellegű

2012. dec. 16. 23:12
 2/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindenen múlik (jól látod, a hang az édeskevés). Karaktereket keresnek, és ha épp beleillesz a keresett karakterbe és nem találtak előtted egyet, akkor lehet esélyed.
2012. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoztam soha életemben zenével, de szerintem egész korrekt, nem tudom meddig tudnál eljutni vele de nem hiszem hogy már a válogatók elején kiszórnának.
2012. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

meghallgattad a linkem?

köszi a választ amúgy

2012. dec. 16. 23:16
 5/21 anonim válasza:
szép hangod van:)
2012. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 tetro ***** válasza:
Én ilyen műsorokban is dolgozom. Jó hangod van, de alapvetően nem ez a döntő. Kell hogy legyen benned valami más ami eladhatóvá tesz. Szerencsétlen sorsú, roma, extrém, elmebeteg, leszbikus, féllábú, nagyon csinos vagy nagyon csúnya...
2012. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem rossz! Csiszolni kell még biztos, de a jó alap megvan.
2012. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

hm....

Hát névrokona vagyok Vastag Csabának és majdnem egy helyen élünk :D

ez elég?:D

Sajna nincs semmilyen történetem.

Nem vagyok se féllábú,se roma...

2012. dec. 16. 23:23
 9/21 anonim ***** válasza:
én sem foglalkozom zenével, de volt egy hajlítás, ami bántotta a fülemet, de ilyen mindenkivel megesik- szerintem is tovább jutnál az eslő fordulónál!:)
2012. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

hol van az a hajlítás??

kb hány percnél?

2012. dec. 16. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!