Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Állandóan zavarban vagyok,...

Állandóan zavarban vagyok, egyszeruen nem tudom ezt kezelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb 8 eve vettem eszre,(most 23 eves vagyok) hogy ha unnepek vannak,pl mint most is karacsony,ajandekozas es a sajat csaladom elott zavarban vagyok,remeg a kezem,remeg az arcom,legszivesebben elasnam magam ilyenkor,olyan sokszor megprobaltam lekuzdeni,mindig probaltam kizarni a kulvilagot,nm foglalkozni azzal masok mit gondolnak es lazan venni mindent de hiaba belekerulok egy szituba es ugyan ott vagyok... nagyon kellemetlen mert persze az egesz latszik az arcomon es az emberek latjak rajtam,ugy szeretnem olyan lazan venni es csak elvezni az uj emberekkel valo talalkozast is mint masok...de egyszeruen nem megy,mar sokszor elgondolkoztam azon hogy ez mar talan beteges...
2012. dec. 24. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:

ajánlom, hogy keress fel egy szakembert, aki jártas ebben a témában - ő tud segíteni, pl. olyan helyzeteket teremt, amelyekben te zavarban érzed magad.

ha megengedsz egy tanácsot: minél hamarabb lépned kell, mert ha csak elmismásolod, rosszabbodni fog... nekem is ilyen problémám volt, bár még mindig feszengek de már nem annyira mint régen.

21/L

2012. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján olyan, mintha kicsit kevesebbnek éreznéd magad a többieknél. Van ennek valami valóságalapja?
2012. dec. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!