Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Állandóan rossz kedvem van,...

Állandóan rossz kedvem van, nem szeret senki, mit tegyek? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Állandóan rossz a kedvem, mert egyrészt a kinézetem: kövér vagyok( 160/70), pattanásos, másrészt meg van egy fiú, akivel nem haladunk semerre, szerintem már nem is lesz belőle semmi, rajta kívül nincs egy barátom sem, itthon is mindig áll a bál mindenen, amin csak lehet örökké vita van. Utálok élni, senki nem szeret, senki nem foglalkozik velem, nem vagyok egy ismerkedős fajta. A családi múlt is elég elszomorító, nem fontos miért. Eddig volt ambícióm, már nincs, nem érdekel semmi, nem akarok semmi se lenni, csak szeretnék valahol valahogy megélni. Ilyen vagyok már vagy fél éve. Ez a barátom is kezd távolodni tőlem, nem tudom mit tegyek. / 15/l

2012. dec. 11. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Fő az optimizmus... mindig van valami jó! Ha más nem az a gondolat, hogy ennél sz@rabb már nem lehet!

Biztos, hogy sokan szeretnek! Fiúból meg van több nem csak az az egy!


Ha gondolod írj és beszéljünk! :D

2012. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem ártana elolvasni néhány könyvet. Utána meg változtatni.

Osho: szerelmesen

Fromm: szeretet

Alice Miller: A tehetséges gyermek drámája

2012. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na meg ezt ;) :


Paulo Coelho: "Veronika meg akar halni"

Csodálatos, felemelő mű! Filmben is jó!

2012. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Velem is megtörtént már ez de sikerült tovább lépnem.Nálam aztán biztos nem lehetsz csunyább.Írj privit és beszélünk,adok tanácsokat! :)
2012. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

figyelj írj rám én is voltam ilyen de megtaláltam pár nagyszerû megoldást... segíthetek neked. :D

L/14

2012. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!