Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek én "szép" vagyok?...

Szerintetek én "szép" vagyok? Mert sokak szerint ronda! Képekkel! És bocs az elmosódásért!

Figyelt kérdés

Sokat fikáznak hogy jaj de ronda, jaj de ronda!

A képeket csak erős idegzetűeknek ajánlom, ha igaz a dolog:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. dec. 26. 18:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
nincs veled semmi baj, de ne fesd magad és pár évet még várj a mutogatással
2012. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Hát, hogy ne mondjak... Te olyan tipikus 2 zacskós vagy. Egy a te fejedre egy meg a párodéra, nehogy véletlenül kiszakadjon...
2012. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőn és a negyediken vagy a legszebb. És tudod, miért? Mert ott természetes vagy. Tudom, hogy nehéz ezt megérteni, de remélem, később megérted. A természetesség a legszebb. A többin koravénnek tűnsz, nem áll jól neked, mert a beállások és a smink csak silány másolata a magazinok képeinek. A vörös rúzs nem jól van felfestve, és így csak olcsó a hatás.


Kérdésedre válaszolva: gyönyörű vagy. De ezerszer inkább mosolyogj egy nude smink, mint rogyassz a vamp álarc alatt.

2012. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

deszép vagy *o*

nincs veled baj :)

2012. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szép vagy!
2012. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszii!
2012. dec. 26. 18:23
 7/20 Padme válasza:
46%

Gyönyörű szép vagy!!Ne higgy azoknak, akik csúnyának tartanak, mondanak.Egyszerűen csak féltékenyek rád, mert ők nem ilyen szépek, mint te. El sem tudom hinni, hogy hiszel nekik. A másik pedig az, hogy nem kell minden kijelentést magadra venni vagy egyáltalán meghallani. Én azt javaslom, h egyik füleden menjen be, de a másikon jöjjön is ki.:)

Én egy 16 éves lány vagyok és elég sok kritikát, megjegyzést dobtak már a fejemhez a súlyom miatt.De tudod!!2, azaz kettő fülem van.:D Tudom azt is, hogy rossz érzés, de ezekkel nem kell foglalkozni. Egy ideig eléggé megviselt, legalább is általában rossz kedvem lett, de ma már magabiztosabb vagyok és nem is hallom sokszor ezeket a megjegyzéseket v. lehet, h mondják csak már meg sem hallom.:D Ki tudja.

Higgy nekem.

Ui.:Boldog Karácsonyt és előre is sikerekben gazdag Új évet kívánok!

2012. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Csúnya vagy, mert:

csücsőrítesz

idétlenül pózolsz

azt hiszed, hogy divatos piros rúzsod van, pedig gáz

2012. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Attention whore
2012. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
hát a harmadik képen elég ronda vagy! :D amúgy irigységből mondják, mert nem vagy csúnya!!!
2012. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!