Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tesztek ebben a helyzetben?

Mit tesztek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Amikor már tényleg úgy érzitek, hogy véget akartok vetni, amikor már úgy látod, semminek sincs értelme, és krízishelyzetbe kerültök majd ezen kicsit túllendülve úgy érzitek, van remény, de nincs erőtök talpra állni, ti mit tennétek?
2012. dec. 26. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig mindig kerítettem egy kis erőt..

Ha pár napba is telt,hálát adok az égnek és magamnak hogy még itt vagyok.


Aludj,mondj le mindent,hallgass zenét, feküdj a földre, törj össze amit akarsz,tégy amit szeretnél .

Én nem kontrollálom magam egy ilyen helyzetben.

A legjobb azt tenni ilyenkor amit akarsz,a magad jóérzése,és ereje fitt oktatása gyanánt,ami majd megerősít a hitben hogy bármire képes vagy és bármit megtehetsz.

2012. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ha gödörbe kerültem,mindig megtanultam kimászni belőle.

Itt egyetlen dologban bízhatsz és az a remény,a remény hogy lessz jobb is ,hogy igen is lehetsz még boldogabb,hogy megtalálod életed értelmét,hogy mikor vége van az életednek boldogan hagyd itt a világot mert tudod mit hagysz magad után.

A lényeg ha vannak barátaid akkor ilyenkor tölts velük minnél több időt,ha jó idő van egy kis sétára akkor nyomás ki a helyi parkba ,próbálj találni valami olyan hobbit amit élvezel,próbálj meg mindent a pozitív oldaláról felfogni.Én ha nincs mit csinálni és otthon vagyok akkor vígjáték sorozatokat szoktam nézni amin szétröhögöm magam .Egy a lényeg hogy ami segít az az idő,és te rajtad múlik hogy mivel is osztod be.

2012. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. jan. 2. 21:08
 4/4 anonim válasza:

Hát... éppen ilyen helyzetben vagyok, de még most sem adom meg magamat.

Receptem nincs a dologra, nekem az olvasás a nagy vigaszom. Azt éppen nem mondanám, hogy majd' kicsattanok a nagy optimizmustól, de nem vagyok hajlandó keseregni. Pedig lenne rá okom, sajnos.

2013. jan. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!