Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, lányok netes párkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, lányok netes párkereső oldal, ti ebben a helyzetben mit tesztek?

Figyelt kérdés

Havonta-kéthavonta rá visz a lélek, hogy belépjek társkereső oldalakra, ami tele van csinos lánykákkal meg pár vicces emberrel és talán életem párjával, bár ehhez a remény, amit fűzök közel semmi.

Szóval adott egy átlagos szép lány, viszonylag közel lakik, és rámennék a lávolom vagy mire (lovehu), de észreveszem, hogy van már neki nyócáznegyven. Ti mire gondolnátok, illetve mit tennétek? Van értelme ennyi után neked is?


Amúgy nem csinálok nagy ügyet a dologból, nem azért kérdezem, csupán tájékozódó jelleggel :)


2012. júl. 22. 20:10
 1/8 ASOT ***** válasza:

mármint 840 embernek tetszik a csaj?


talán üzenetet írj...de ha ennyien tettszikelték őt akkor tuti üzenete is annyi van mint a rohadalom! kicsi az esély...

2012. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan jól nézel ki, mint Brad Pitt, akkor érdemes társkeresőznöd, egyébként nem.
2012. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen-igen, 840 embernek tetszik a csaj :D

Annyira azért nem érdekel, hogy üzit írjak,de azért köszi :)

2012. júl. 22. 20:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem társkeresőzök, igazából csak felmegyek és nézem a terítéket :D Most is találtam valami fullos bigét tangában, már megérte :D
2012. júl. 22. 20:16
 5/8 ASOT ***** válasza:
nahát a csajok többsége is ezért van fennt mint te lennél...nézelődni vagy egyesek egot növelni
2012. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk gondoltam, de szerintem ezek a dolgok inkább az "idősebbeknek" (30 éves kortól kb) használ.

Nem hiszem, hogy egy tininek vagy egy 20-as éveiben járó férfinek/nőnek ilyenre szüksége lenne ..

2012. júl. 22. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaja, tiszta gáz! Viszont hol máshol? Tegnap voltam lumpolni, nahh ott nem lehet! Már nem...
2012. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez a lumpolás szó elég vicces, kicsit másra gondoltam hirtelen, de rákerestem :D


Amúgy talán nem lumpolás közben kell keresni, mert oda lumpolni mész :D

2012. júl. 22. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!