Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tesztek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tesztek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Elsősórban fiúkat kérdezek, és kérlek őszintén, ha észreveszitek hogy esetleg tetszetek egy lánynak, akkor megpróbáljátok rávenni hogy bevallja? Akkor sis ha tetszik, akkor is ha nem? Vagy ha nem viszonozzátok inkább hagyjátok?

2012. nov. 7. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem bírom rá,hogy bevallja látom rajta elég.Utána cselekszek,hogy több legyen

Ha nem tetszik akkor próbálom kerülni.vagy megmondom neki,hogy bocsi nem

2012. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és olyan van hogy nem jön be de mégse kerülöd, mert a társaságát szereted?
2012. nov. 7. 20:00
 3/16 anonim ***** válasza:

Megpróbáljuk e rávenni arra?? Te eszednél vagy?


Először talán odamenni köszönni kezdeményezni eljutni odáig h beszélgetünk nem?? Aztán ez kiderül magától.

2012. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
-.- természetesen már beszélőviszonyban...jézusom, nem arra gondoltam hogy mi van akkor, ha pillázik rád egy idegen lány, de szerintem ez egyértelmű...
2012. nov. 7. 20:09
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem az! Mert rosszul fogalmaztad!


Egyébként a válaszom továbbra is az, hogy szerintem azt mindenki nagyon jól látja és érzi ha tetszik a másiknak.

2012. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó lehet egy olyan egyértelmű világbna élni mint a tied....
2012. nov. 7. 20:11
 7/16 anonim ***** válasza:

Na jólvan szivem!

Hány évesek vagytok?

Mióta ismeritek egymást?

2012. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A "rosszul fogalmaztam"-ra meg cvsak azt tudom mondani, hogy lehet a te szótáradban a tetszés minden utcán emglátott jött ment-et jelent aki jól néz ki, az enyémben már ismerettséget jelent, és szerintem a kérdésben benne van hogy neme gy tök idegenhez kell odamenni aki áll a buszmegállóban
2012. nov. 7. 20:12
 9/16 A kérdező kommentje:
19 és 20
2012. nov. 7. 20:13
 10/16 A kérdező kommentje:
rég ismerjük egymást de közelebbről csak 3 hónapja
2012. nov. 7. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!