Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez, hogy nem tudom...

Miért van ez, hogy nem tudom érdekelni az embereket?

Figyelt kérdés

Nincsenek haverjaim, barátaim, de beszélgetni is szinte csak rokonokkal tudok. Nem tudok kialakítani baráti kapcsolatokat, hiába próbálok. Mindig addig jutok a kortársaimmal, hogy én irkálok nekik csak facebookon, skypen, én keresem őket, én mondok témákat, de rajtuk közben látszik hogy semmi kedvük velem beszélni. Valamiért nem tudom az embereket érdekelni, nem tudom semmivel felkelteni az érdeklődésüket, elérni, hogy legyen kedvük a velem való beszélgetéshez, és maguktól keressenek. Másnak tudom ez a dolog simán megy, de nálam valamiért nem. Mi lehet az oka ennek, és mit tudnék tenni ellene?

Nagyon zavar ez, és így sose lesz egy haverom se, meg barátnőm se.

16/F



2012. dec. 27. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Írjál, én szívesen megismernélek.:)
2012. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is így vagyok 26 évessen,szerintem hiába próbálsz változni,néhány ember soha sem lesz népszerű,én sem olyannak születtem,de most már kezdem megszokni.


Egyébként próbálkozhatsz,talán valamicskét javíthatsz magadon,de más ember nem leszel szerintem.

2012. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

akarsz beszélgetni? Lehet, hogy engem sem fogsz érdekelni, ki tudja, de lehet hogy igen. azt minden esetre segithetek kideriteni mi a baj veled :D

17F

2012. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Velem is majdnem ez van ,de nálam az a baj ,h túl visszahúzódó vagyok.

Nem lehet mindenki népszerű bár lehet ,h benned van a hiba.Mindenesetre légy nyitott és jó fej mindenki felé.:)

15/L

2012. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szívesen beszélgetek veled, teljesen meg tudlak érteni. Én is sokáig küszködtem hasonló problémákkal.


ha gondolod, írj :-)


20 f

2012. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Èn is tökre így vagyok vele...igaz 14 vagyok és lány de szivesen megismernelek..:) irj ha gondolod:)
2013. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!