Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok mindig álmos,...

Miért vagyok mindig álmos, fáradt, motiválatlan?

Figyelt kérdés
Mikor dél körül felkelek nagy nehezen,már akkor fáradt vagyok,és semmihez sincs kedvem.Meg amúgy is olyan értelmetlen az életem,semmi jó nincs benne,de esélyem sincs arra,hogy valaha is jobb lehetne:(

2012. dec. 27. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

depresszió.


nekem is ez van,kezelték nálam,de nem fog elmúlni sosem,ugyanezeken megyek át én is.

2012. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én régebben szedtem antidepresszánst.Alig tudtam leszokni róla.Most is szedek egy másik fajtát,de azt pánikbetegségre,és szorongásoldásra.
2012. dec. 27. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel valami életcélt?


Önfejlesztés, valamiben jobbá válni, valamit elsajátítani.

Kipróbálni magad az élet valamilyen területén, akármi.


Abban a pillanatban, hogy megfogalmazod és kiírod, "motiválatlan", már meg is válaszoltad a saját kérdésed és ezzel okafogyottá tetted.


Motiváld magad, legyen az bármi. A nulláról bármilyen irányba haladhatsz, csak jobb lesz.

2013. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!