Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tanácsolnátok egy olyan...

Mit tanácsolnátok egy olyan személynek, aki most jön rá mennyire durva is a világ?

Figyelt kérdés

Volt egy pasija, kihasználta anyagilag, szexuálisan, érzelmileg. A munkaadói is becstelen, hazug emberek voltak... Igen, ez a személy én vagyok. Csak most kezdek szembesülni, hogy tulajdonképpen az emberek önzőek, nem becsülik a másikat, igazságtalanok és hazudnak! Nagyon rossz érzés ez nekem és nagyon nehezen viselem.

Mit kellene tennem?

(Komoly kérdés, légyszíves komoly válaszokat írjatok!)

Köszönöm! L18



2012. dec. 28. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
ebből a mókuskerékből nem tudsz kilépni, sajna a világ így működik, és ez csak rosszabb lesz, örülj a mának
2012. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A, épp ideje hogy 18 évesen kinyílt a szeme


B, nem mindenki olyan. Én pl rengeteg emberen segítettem önzetlenül, kiket csúnya módon átvertek. Olyan embereken kikről azt se tudom hogy mi a nevük, illetve hogy pontosan hol is laknak!

2012. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tanácsot nem tudok adni, legfeljebb annyit mondani, sok szerencsét. :)

esetleg azt, hogy ne bánkódj miatta, lesz még rosszabb is. :D


megpróbálhatsz valami spirituális agymosást, de nem működik mindenkin.

esetleg keresni egy tűrhető lelkitársat az életben, de erre sincs sok esélyed.


sajnos a smilek ellenére komolyan gondolom, de nevetni jobb mint búslakodni. ez van. annak örülj ami most van, mert manapság nem lehet tudni mit hoz a holnap.

2012. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!