Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetséges, hogy ennyire...

Lehetséges, hogy ennyire dúrva lenne a világ? Kezdejk el hinni Istenben? (szeretnék hitet) Itt az ideje? Ebből ki mit hiszel? Van, létezik? Az ősszes részt még nem sikerül végignéznem előrebocsátom

2011. dec. 5. 21:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodtató. Van valós alapja a feltevéseknek.

Ezek után nézd meg az ördög ügyvédje címe filmet is.

Én hiszek Istenben. Ha ezek után szeretnél megtérni, nagyon figyelj oda, hogy melyik egyházat választod, mert a legtöbbje úgyszintén a sátán kezében van.

2011. dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Naív vagy de megnézem mielőtt részletezném.. :D
2011. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Peruccsia ***** válasza:
38%

Arra senki sem gondol, hogy a reklám készítői és a megrendelők direkt csinálták ilyenre? hogy beszéljenek róla.

Nekem pl semmit sem jelent ez a reklám mert nem ismerem a Bibliát, ésnem érzek késztetést arra hogy a vodkafon világába belépjek

2011. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%

Mi köze van Balázs ruhájának a papi(?) viselethez? Nem inkább vmi spanyol öv van rajta?! Nem értek annyira hozzá, de előbb asszociálok erre mint bármi egyházi vonatkozásra...

Basszus, ez az egész túl van lihegve. Sok mindenbe sok mindent bele lehet magyarázni. :D

Amúgy ezt a reklámot most láttam először. XD

2011. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos nem. A készítői jól tudják, hogyan lehet manipulálni az embereket. de nem csak erről a reklámról van csak szó.. ugyanígy manipulálják az embereket, a zene, mesék csatornák reklámjai és további filmek alapján is.... Légy minél sikeresebb, söpörd el a másikat mert csak így tudsz érvényesülni ebben a világban. De az alapján is vizsgálódhatsz, hogy milyen sok az erőszak... nem véletlenül...
2011. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Melyik felekezet nincs a sátán uralma alatt?

Én gondoltam Kopt leszk !

2011. dec. 5. 21:52
 7/26 Peruccsia ***** válasza:
42%

a különböző vallások papjai is így manipulálják a hívőket!


közgazdászként tanultam hogy a vallási közösségek és az üzleti vállalatok egymástól veszik át a manipulálás "művészetét"

2011. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Peruccsia ***** válasza:
amúgy jópofa a videó, nekem tetszik, de mint humorforrás csak
2011. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Éppen ezért tanácsoltam, ha ezek után úgy gondolja megszeretne térni, illetve hinni Istenben akkor jól válassza meg az egyházat, mert a legtöbbje a sátán kezében van. Ők is manipulálnak. Érdekes hogy közgazdászként nem tanultál a média befolyásoltságáról.
2011. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

leirnám mik a főbb gondjaim a dologgal:

-a bibliából vett idézetek itt ott át lettek értelmezve vagy fogalmazva

-teljesen összefüggéstelenül dobálja őket egymás után. olyan mint mikor az újságból kivagdosod a betüket és kiraksz belőlük egy szót. az újságban nem az a szó volt pedig minden betű onnan van


Én viccesnek találom mikor mindent mindenbe belemagyarázunk ilyen kis hülyeségekkel én is tudok szurkálódni - először balázs maga a sátán aztán meg ijedt arcot vág a lovasok láttán? miért csak 3 ló van a reklámba? nekem valahogy logikus hogy a sebességet szimbolizálják, de lehet inkább a 4gengszer a lucky luke-ból.

A második részben végig csak arról van szó hogy kielemzi a szöveget, egyáltalán nem vágom mit akar vele nekem semmi furcsa nicns benne. A reklámok manipulálnak, mert azt akarják hogy megvedd a termékeket, nem ujdonság.


megnéztem a 3.at is de innentől már teljesen komikus a dolog, de a te itélőképességedre bízom. Ha neked ezek bizonyítékok te tudod. Tudok én is ilyet : a makaróni szóba benne van az "akar" ami erőszakosságot fejez ki ergó ha makarónit eszel pokolra jutsz.

2011. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!