Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minek kellett embernek születn...

Minek kellett embernek születnem? Miért nem hibernálnak le 100 évre?

Figyelt kérdés
Minden nap ugyanazt csinálom. Meló, evés, alvás, és valamit pötyögök ezen a gépen. Rettentően unalmas. Nem vagyok társas lény, nem járok sehova,de még ha erőltetem is, akkor is a háttérben maradok,mert nem tudok kibontakozni sehol. Mondjuk tavasszal-nyáron kimegyek a természetbe, de idén már attól is becsömöltem. Nőtlen vagyok, sose volt, és nem is értek a dolognak ehhez a részéhez.Kb annyit érek, (és úgy is érzem), mint a Kis hercegben a lámpa gyújtogató. Engem elkerülnek a gyilkosok, a természeti kataszrófák, a balesetek, a betegségek, az élőlények :-) , átlagos testem van és sokak szerint jóképű, de mit sem változtat azon a tényen, hogy miért és meddig kell még ezt a szenvedő utat járnom?

2012. dec. 28. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
vagyél egy kutyát, csajozz be és limitáld a számítógépezést. tanulj meg főzni. barkácsolj. alkoss valamit. tökmindegy mit. keress értelmet. találd meg a fontosat. újítsd fel a lakásod. hívd át a szomszédokat. menj el egy kocsmába. csapódj egy társasághoz. haverkodj.
2012. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár még önkéntes munkát is vállalhatnál.
2012. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az ember élete már csak ilyen. de mi másnak akarnál születni? az állatoknak mégsz*rabb, mert hát csak ostoba állatok. az élet sz*r, igen, de mit lehet ellene tenni? egyikőnk sem kérte hogy megszülessen, de ez nem rajtunk múlt. mi annyit tehetünk hogy élünk, vagy meghalunk.
2012. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem vagy társas lény, miért panaszkodsz a magányod miatt?
2012. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!