Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha úgy érzem fiúnak kellett...

Ha úgy érzem fiúnak kellett volna születnem akkor ez micsoda?

Figyelt kérdés

23vagyok..nem akarom átoperáltatni magam meg ilyen hülyeségek..

egyszerűen csak azt érzem hogy nekem így nem megy az élet..és szeretnék az lenni akinek lennem kellett volna..


2011. jan. 2. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Transzszexualitás.
2011. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de én nem vagyok az :(

az olyan negatív jelző..az emberek rögtön rossz jut rola eszébe..

2011. jan. 2. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Nézd... nem vagyok szakértő, de ez annak tűnik. Attól még, hogy szíved szerint nem lennél az, meg tudatosan nem választanád, sajnos lehet az, erről az ember nem dönthet.

Tudom, hogy sokan mérhetetlenül negatívan állnak hozzá, én nem, de ez gondolom, nem sok vígasz neked.

Mindenesetre egy szakemberhez (pszichomókus) el kellene menned, mert kiderülhet az is, hogy esetleg csak valamiféle depresszív állapotban vagy, és emiatt vagy elégedetlen magaddal és az élettel.

2011. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Vagy de. Jelen világunkban nem igazán gond, ha egy nő férfias dologkat csinál. Az, hogy te mégsem vagy képes női testben megtalálni a boldogságot már problémára utal, mert lehetséged bizony volna rá.
2011. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Volt már szexuális kapcsolatod fiúval? Ha igen, és ha nem is okozott örömet, de nem érezted tehernek, billeg a szexuál-identitásod, de van Benned nőiesség. Óriási szerencsével ezen egy jó pszichológus tud segíteni. Ha viszont azért nem voltál még fiúval, mert a férfi érintésének a gondolata is taszít, esetleg leszbikus kapcsolatod is volt, az már nehezebb. Ebben az esetben is pszichológushoz kell fordulni, de legfeljebb definiálni tudja az érzésedet, és rávezet arra, hogyan alakítsd az életedet, hogy az magadnak is a legjobb legyen, és a társadalom is el tudjon fogadni.
2011. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

voltam fiúval..

párszor..de mindegyik alkalmi kapcsolat volt sajnos..

nem vagyok szép csaj és ezért naívan álltam hozzá a dolgokhoz és nemtudtam hogy mennek a dolgok..csak reménykedtem hogy utána is lesz valami.

párkapcsolatom pedig még soha nem volt...

2011. jan. 2. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Azt hiszem, kezdem érteni (érezni), mi bánt. Ha voltál már fiúkkal, az azt jelenti, hogy annyi nőiesség csak lehet Benned, hogy megkívántak, illetve együtt tudtak lenni Veled, tehát a "nőségedet" fejleszteni kell, mert szerintem, lehet kiút. Az sajnos "személyre szabott" pech, hogy olyan fiúkkal, férfiakkal hozott össze a Sors, akik nem becsültek (kihasználtak), akikben csalódnod kellett, de ne keseredj el! Bármikor jobbra fordulhat.

Ha így jártál a férfiakkal, a nemedtől és a szexuális beállítottságodtól függetlenül egy olyan faktor kódolódott Benned, hogy férfi testtel sem jártál volna jobban. Ezzel a szorongással egy félénk, gátlásos ("nyuszi") fiú lennél, ami még a mostani helyzetednél is rosszabb.

Szerintem a kiút sokkal egyszerűbb, mint ahogyan elsőre gondolnánk. Próbálj meg arra koncentrálni, hogy NŐ vagy, és arra keress - esetleg lélekbúvár segítségével - megoldást, hogy ügyesebb legyél a partner választásban, ne félj Te keresni és választani (válogatni), s ha az sikerül, tartós kapcsolatod is lehet, amihez őszintén kívánok sok sikert!

2011. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem derül ki abból, amit eddig elmondtál, hogy egy olyan nő vagy-e, aki csúnyának gondolja magát (amit mondjuk cáfol, hogy volt már fiúval), és mivel (gyakori tévedés) azt gondolja, hogy a férfiak lényegében csúnya nők, ezért inkább lenne férfi, vagy inkább tényleg férfinak érzed magad, aki női testbe van zárva. A kettő nagyon különböző. Ráadásul ha férfi vagy női testben, és mégis voltál már férfival, akkor homoszexuális férfi vagy női testben (nem mondom, hogy lehetetlen, de nem is túl gyakori). Tehát inkább arról lehet szó, hogy nőként nem érzed magad elég szépnek vagy nőiesnek. Ez egy önértékelési kérdés és stílus kérdése is, amin tudatosan javítani lehet.
2011. jan. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!