Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány éves korig nem ciki...

Hány éves korig nem ciki otthon a szülőkkel szilveszterezni?

Figyelt kérdés
Hány éves korig nem kellemetlen otthon, szülőkkel szilveszterezni? Nem arra gondolok, hogy 10 éves kislány ottalvós bulira megy a barátnőihez újévkor, hanem mikor valaki ténylegesen elmegy bulizni szilveszterkor.

2012. dec. 31. 17:34
 1/7 anonim válasza:
20%

szerintem 14,én legalábbis ekkor mentem el először szilvezterezni külön a szüleimtől

18/L

2012. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha te cikinek tartod a saját szüleidet, akkor veled nagy baj van.


(persze kivétel, ha drogosok, alkoholisták, hülyék, vernek)

2012. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én most már ott tartok, hogy semilyen korig sem ciki, idővel te is így fogod gondolni, ha nem manipulál túlzottan a sok hülyeség ami körülötted van
2012. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

baszod!.... ők a szüleid!

talán az is ciki hogy szüleid szerelmük gyümölcseként megfogantál , és megszülettél. ez nem cikiség kérdése. más dolog , hogy ez alkalomból meghívnak , és nem otthon ünnepled az új évet. és ezt úgy 15 -16év elött nem engedném.

2012. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké, a "szülők" szót ki kellett volna hagynom, hiszen a szülőkkel szilveszterezéssel semmi bajom, most is velük vagyok.

De azért az el kell ismerni, hogy kellemetlenül tudja érezni magát az ember, mikor csaknem minden ismerőse szórakozik, bulizik, te pedig otthon vagy, egyedül.

2012. dec. 31. 23:44
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Csak azért érzed ezt, mert nem vagy a magad ura és másoknak akarsz megfelelni. Én azért nem mentem bulizni, mert nem volt kedvem, ennyi. Szerintem az a ciki, hogy ilyenkor mindenki kötelezőnek érzi, hogy bulizni kell menni. Menni kell, mert más is megy és milyen már, hogy én nem megyek. Na ez az igazán szánalmas...
2013. jan. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy tizenévesen buliban voltam sziveszerezni, aztán volt, hogy huszonévesen meg otthon, szülőkkel, ez sosem a "ciki"-n múlt, hanem a pillanatnyi helyzeten, ahogy jött.

De volt, hogy én tartottam bulit, de az éjféli koccintásba a szülőket is bevontuk.

2013. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!