Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Ciki szilveszterkor otthon lenni?

Ciki szilveszterkor otthon lenni?

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok bulizós típus, az estéket itthon töltöm és sem szilveszerkor, sem a szülinapomon nem érzem úgy, hogy ezen feltétlenül változtatni kéne. Tavaly barátokkal szilvesztereztem, de már nem tartjuk a kapcsolatot, ezért idén is (mint előtte mindig) itthon leszek Anyuval és lehet, hogy a nővéremmel.


Ez gáz? Vagy Ti sem tartjátok "kötelezőnek" a szilveszteri bulit?



2012. dec. 21. 21:39
 1/9 A kérdező kommentje:
20/L lemaradt :)
2012. dec. 21. 21:41
 2/9 anonim ***** válasza:

egy kivételével mindig otthon szilvesztereztem,valahogy nem érdekel és vonz a szilveszter,barátaim is ilyen típusúak,mint én,ha tehetném,szilveszterkor elmennék Pestre színházba,de anyagiak sajnso nem engedik

21/l

2012. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bulizni sosem kötelező. Én is otthon töltöttem már jópár szilvesztert családdal, vagy a párommal kettesben, teljesen oké. Sőt, tavaly például a szüleimmel voltunk bulizni, kivettünk egy házat az erdő közepén, tök jó volt, három napig ott voltunk, napközben kirándultunk, este meg buliztunk. Az évfolyamtársaim furán néztek, amikor elmondtam, de kit érdekel, tök jó volt!
2012. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki az. Én szilveszterkor nem szeretek bulizni nyilvános helyen, akkor legnagyobb a tömeg nekem tömegiszonyom van még a kisebb pubokba kocsmákba is tömegnyomor van olyankor. Én nekem az ilyen discok, meg nagyobb helyek nem jönnek be többször megpróbáltam minden alkalommal rosszul lettem és nem az alkoholtól. Kisebb kocsmákba bárokba szoktam lenni haverjaimmal én ott érzem jól magam de szilveszterkor az is egy pokol számomra.

Én vagy otthon fogok lenni szilveszterkor barátnőmmel, vagy egy laza házibuliba megyünk a barátnőm barátaihoz le vidékre.

23/F

2012. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én is szívesen lennék itthon, de ha úgy alakul, akkor barátokkal leszek. De ott sem fogunk se inni, se nagy bulizást csapni. Erre a szilveszterre valahogy rá van erőltetve a bulizás, tök felesleges. Semmi nem változik attól, hogy új évet fogunk írni.
2012. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor én nagyon ciki lehetek, mert - gyerekkori ottalvós pizsamapartikat kivéve :) - még sosem voltam bulizni, és nem is vágyok rá. Egyszerűen nem az én világom, és kész.


Szerintem semmi baj nincs ezzel amúgy.


Minden szilveszterkor itthon vagyok, és nem is szeretnék elmenni. :)

2012. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
17 vagyok és úgy érzem elég volt 15-16 évesen 'felnőttesen' bulizni.Szerintem akkor bulizz szilveszterkor ha hangulatod van.Egy meghitt koccintás családdal legjobb barátokkal szerintem személyesebb dolog,mint lerészegedni a sárga földig és nem emlékezni arra,hogy mit csináltál..
2012. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem ciki. Én már voltam szilveszterkor disco-ban, házibuliban, otthon. Volt olyan év, hogy sokkal jobb volt otthon lenni, mint előtte éven buliban. Nagyon szar buli volt, barátnőim nem akartak táncolni, jött a pasijuk is, éjfél után haza is mentem.
2012. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Míg otthon rohadsz én megrakok pár ázsiai milfet
2013. jan. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!