Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te elmondanád otthon?

Te elmondanád otthon?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok a multhéten elmentünk egy házibuliba ahol mindenki piás drogos volt és igy mentünk ki éjjel egy parkba a társasággal.a lényeg az hogy ugy viselkedtem mint egy utolsó nem mondom mi.ami piát megittam földhöz vágtam az üvegét végigsmároltam a fiukat stb.nagyon durva?:$$ eléggé szégyenlem magam
2011. nov. 9. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem mondanám el (minek?), de a leírtak alapján ribanc vagy.
2011. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Olyannal beszéld meg, akiben bízol, és tudod, hogy nem úgy fog reagálni, mint az előttem szóló, hanem megpróbál megérteni. Ez alapján akkor gondolom, nem is akarod megismételni az élményt. Remélem.
2011. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

hát nagyon nem.

föleg a smárolás wolt durwa.ők meg még ki is használták hogy totál bewoltam állwa.

2011. nov. 9. 12:18
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak ahhoz kell menni, aki pátyolgat, meg bólogat.

Én is megértem a kérdezőt, ma divat ribinek lenni és te csak simán nem lógtál ki a sorból. Nem szitkozódok, ezek tények.

2011. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 zkriszti3 ***** válasza:
100%
Mint szülő mondom neked,hogy próbálnám a gyerekemet megérteni.Már az pozitív,hogy szégyenled a tettedet.Az a felnőtt aki nem hibázott fiatal korában valójában nem is élt.De sok olyan felnőttet ismerek aki most is hibázik de erényként tünteti fel.
2011. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó válaszadó.:)
2011. nov. 9. 13:30
 7/15 Stella90 ***** válasza:
100%
még kisebb koromban én is csináltam hasonlót...te elég korán kezdted...az a javaslatom, hogy ha már mindenáron piálni meg drogozni akarsz, tudd, hol a határ! nem tudom kellőképpen hangsúlyozni, mennyire fontos ez. nem csak mennyiségben, hanem fajtában is. a piával is nagyon óvatosan kell bánni, mert olyan dolgokat teszel, amiket utána mocskosul bánni fogsz. saját tapasztalat...elég fájdalmas volt az az időszak, örök ellenséget, és borzasztóan rossz hírt szereztem magamnak, amit az életben nem tudok majd lemosni...kérlek csak óvatosan. legalább neked legyen egy kis eszed, ha már a többi korodbelinek nincs...(ne vedd sértésnek) :)
2011. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem nagy dolog. kipróbáltad, nem érzed jól magad utána, nem a te világod, és ennyi. nem kell szégyenleni, ha sosem próbáltad volna ki, sosem tudtad volna meg, hogy nem tetszik.
2011. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

MAx anyukáddal beszéld meg .....

de mond meg azt hogy bánt a dolog...

14 évesen ezt csinálod ahhoz csak gratulálni tudok,hogy hogy elengedtek téged otthonról az éjszakába 14évesen?

Nyugodtan mond el a szüleidnek hisz úgysem törődnek veled!!!

2011. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem az, velem is történt már hasonló (igaz, én is kivoltam utána), csak ebből ne csinálj rendszert, mert az már viszont tényleg ribancos.

Én elmondtam otthon, nem lett semmi baj.

Muszáj a v helyett w-t írni?? Csak mert jelentősen ostobábbnak tűntet fel mindenkit.

2011. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!