Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy itt a...

Miért van az, hogy itt a GYIK-en, egymásra jobban számíthatnak az emberek, mint a való életben a "nagy" álbarátokra?

Figyelt kérdés

pl. bármelyik haverommal próbáltam megbeszélni valamit, legyen szó lelki állapotról, problémáról, akkor ők elfordultak tőlem és konkrétan *rász*rtak a fejemre. De az itteni vadidegen emberekben sokkal több a szeretet és a segítség, mint azokban akiket elvileg a barátaimnak tartok. Ez annyira érthetetlen számomra!


Jah És B. U. É.


19/L



2013. jan. 1. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sok lelki problémán vagyok túl,sok itteni bajban lévőn próbáltam kicsit segíteni,nem szeretből,hanem mert jobban értem a lelki problémákkal küzdőket és empatikusnak tartom magam.


Keress megértőbb barátokat,akik figyelnek a lelki dolgaidra is,ennyit kell csak tenni.

2013. jan. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt is nagyon sok a troll, és a beszólogatós válasz.

Azért akadnak értelmes, és segítő kész válaszok is.

Baráti körömben is elterjedt, hogy a problémákról ne beszéljünk, mert akkor egy sírákozó ember vagy, és különben is a pozitív gondolatok segítenek, ha panaszkodsz akkor már nem vagy pozitív. Ezért nem akarom a siránkozásaidat hallgatni, mert a gondolatnak teremtő ereje van...

Így tényleg nem lehet velük a lelkiállapotról beszélni, pláne nem problémákról. Azt tarom, hogy bajban ismerik fel egymást az igazi barátok, ha ők így állnak hozzám, akkor nem azok, de még nem is haver.

2013. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mert a nagyvilágban sokféle ember van, vannak akiknek semmit nem jelentenek ezek a dolgok.

ide pedig (mármint ebbe a kategóriába) főként olyan emberek járnak, akik már átéltek hasonlót, és tudják mennyire nem jó ez.

2013. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!