Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy szégyellem...

Miért van az hogy szégyellem a számomra idegen felnőttek előtt hogy gyerek vagyok?

Figyelt kérdés

Az utcán mindig úgy érzem hogy ha szembejön velem egy felnőtt ember hogy az hülyének néz, és rámbámul, mert csak gyerek vagyok. És szégyellem a idegen felnőttek előtt, hogy gyerek vagyok. Miért van ez?

14/F


2010. jún. 24. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Tanuld meg lesz*rni az embereket és a véleményüket.

Nekem működött.


14/F

2010. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kinövöd, ne félj
2010. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hahaha. ilyen nekem is volt anno, úgy kinőttem mint a pinty. egy-két év se kell nefélj. 16 évesen azt hiszed majd körülötted forog a föld.. :D
2010. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán ne szard le az emberek véleményét, így csak a gyerekek gondolkodnak. Csak tanuld meg kiválogatni, kinek a véleményére adsz, és kiére nem.

Egyébként, hidd el, senki nem néz hülyének, ha szembe megy veled az utcán. Igaz, én is csak 18 vagyok még, de abszolút közömbös dolog számomra, ha egy fiatalabb gyerekkel találkozom. Az emberek ilyenekre nem is figyelnek, nemhogy ez alapján minősítsenek...

2010. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy igaz, ahogy az első válaszoló írta. Én is lesz.rom az ilyen kis 14/F-eket.

Ami pedig a kérdezőt illeti, kamasz vagy, alakulsz testileg-lelkileg. Nincs okod arra, hogy kisebbségi érzésed legyen. Úton vagy a felnőtt-té válás felé. Igyekezz minél értelmesebben tölteni ezt (és az utána következő) időt. Sok sikert hozzá!

2010. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!