Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor sírtál utoljára? Miért?...

Mikor sírtál utoljára? Miért? ;- (

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 20:41
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom biztosan, valamikor idén az év elején, csak azt tudom, hogy hideg volt. Nem vagyok sírós tipus, inkább amolyan érzem és visszatartom. A tömbházba bekerült egy kis cica, nem volt senkié. Én imádom a cicákat és egyik este behoztam és játszodtam vele, a szüleim is szerették, de nem engedték, hogy megtartsam, sajnos. Aztán kikellett vigyem a lakásból odavittem ahol szokott feküdni(vlki hozott neki egy kosarat és két emelet közt volt). Leraktam de amikor mentem vissza már ő is velem jött azon kivül még 2szer megcsinálta ezt, hogy vissza szaladt velem. És bekellett csukjam elötte az ajtót. Kb 15 percig nyávogott az ajtónk elött, és kaparta. Ott voltam csal 1 ajtó választott el minket, annyira ragazkodott hozzám. És nem volt szabad beengedjem:( annyira rosszul éreztem magam emiatt...Aztán elhalgatott és én is elmentem lefeküdni. Reggel amikor felkeltem, az volt az első, hogy lemegyek a cicához, hogy vlhogy rendbe hozzam azt, hogy a tegnap magára hagytam, de a cica már nem volt ott...a doboza se. Akkor aztán kitört belőlem a sírás. Magamat okoltam, kitudja mi lett vele ki tudja mit csináltak vele. Azóta se láttam...
2009. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
73%
tegnap, mert nem kaptam meg egy nadrágot.
2009. aug. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 baranyi kálmanné ***** válasza:
100%
3 hete mikor meghalt a bácsikám elég fiatalon elégé ki buktam.
2009. aug. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!


Én akkor sírtam utoljára, amikor ezt a kérdést kiírtam. :-) Nagyon fáj, hogy elveszítettem a legjobb barátnőm barátságát. Ő valami oknál fogva már nem keres, nem hív....nem tudom miért, és nagyon rosszul esik. :-(

Néha olyan magányosnak érzem magam.


Sok minden összegyűlt bennem, de a sírással kijött és megkönnyebbültem. Remélem nektek is jót tett. :-)

2009. aug. 30. 11:29
 35/49 anonim ***** válasza:
2 hete a parom miatt
2009. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
72%
Amikor láttam a World Trade Center elleni merényletről szóló filmet Nicolas Cage és Michael Pena főszereplésével.
2009. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

mar nagyon reg nem, pedig az orom is folyik, es a szemem is megtelt konnyel...de tovabb nem hagyom...ma mar annyiszor ramjott a boges, de van az a kepessegem h visszafolytom...inakbb erzem magam szarul:| nagyon szarul:( mint h sirassal megkonnyebuljek...:-<

sajnos meg itt all elottem az egesz het, sot meg lehet h ennel tobb is, teli alakalmakkal h sirjak...:( mert meg nincs vege, mar csak 1 utolso loket hianyzik h vege legyen a kapcsolatnak:(...ha veletlenul megis kieresztenek 1 konnyet megirom...:(:(

2009. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Szia. Január végén halt meg a barátnőm, autóbalesetben:( Amikor megtudtam, olyan sírógörcsöt kaptam, amilyet még soha. Azóta is majdnem minden nap sírok.... Amikor nem sírok, az azért van, mert már nem tudok.... Gyuszi, 18
2010. ápr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Szia Gyuszi!


Nagyon sajnálom ami történt a barátnőddel. Nem is tudom mit mondhatnék, hisz erre nincs vigasz. Talán az idő majd segít és hidd el, hogy a barátnőd jó helyen van. Lehet, hogy már új életet él egy új kis testben. Remélem és szívből kívánom, hogy sikerüljön feldolgoznod ezt a tragédiát. Légy erős, és ne feledd, a barátnőd azt szeretné, hogy boldog légy!

2010. ápr. 22. 19:56
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Szia kedves kérdező. Én is abban bízom, hogy az idő majd enyhíti a fájdalmam.... Tudom, hogy jó helyen van. Köszönöm szépen! Abban én is biztos vagyok, hogy azt szeretné, ha boldog lennék, de nagyon nehéz :'-( Minden jót! (Gyuszi)
2010. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!