Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor sírtál utoljára? Miért?...

Mikor sírtál utoljára? Miért? ;- (

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 20:41
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Én szurkolok neked, hogy sikerüljön túllépned ezen a tragédián és hogy megtaláld újra a boldogságot!!!
2010. máj. 3. 23:14
 42/49 anonim ***** válasza:
Szia. Köszönöm szépen!!!!!! Minden jót Neked!!!! (Gyuszi)
2010. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
35%
Én akkor sírtam utoljára mikor Veca kiesett az X-Faktor-ból :((((( :'(
2010. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Tegnap. Mert félek, és mert jól esett.
2013. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
11 éves koromban, amikor meghalt a tengerimalacom.
2013. jún. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Most. Es az elmult 5 napban minden nap, de eleg sokat.

Miert?

- mert nem tanulhatok kulfoldon

- mert olyan hianyzik aki mase

- mert a szuleim nem tamogatnak

- mert nekem kene majd fizetnem a lakashitelt

- mert remenykedem hogy hatha magyarorszagon visszavesznek

- mert nincs annyi penzem ami megnyugtatna...

2013. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Körülbelül 2-3 hete. Készültem az érettségire.. :)
2013. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Ma, és még mindig fojtogat. Annyira beleéltem magam hogy ez a nyár végre jó lesz, és most hogy menni tudnék nyaralni, addigra el is múlt a meleg, és semmi remény, hogy egy kicsit is visszajöjjön. Az elszalasztott lehetőségeket siratom, hogy mindent eltoltam. Évek óta készültem rá, és most amikor itt lett volna a lehetőség, elszalasztottam mert azt hittem még bőven van időm rá. Mindig próbálom hárítani magamról a felelősséget, és más körülményekre fogni, de ez sem tud megvígasztalni. Nagyon fáj ez az egész, és képtelen vagyok pozitívumot találni ebben a helyzetben. Már semmi hangulatom nincs útra kelni. Étvágyam is alig van. Már gyűlölöm ezt a nyarat, szabályosan rosszul leszek ha csak eszembe jut. :(((
2013. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Nagyon régen. Régebben annyit sírtam, hogy szerintem elfogytak a könnyeim.. :-) De utoljára akkor sírtam, amikor nagyon átvert egy fiú. Azóta nem ért akkora fájdalom, hogy sírni tudtam volna. Ez volt körülbelül 3-4 hónapja.
2013. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!