Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan léphetnék tovább?

Hogyan léphetnék tovább?

Figyelt kérdés

12. osztályos vagyok. Nincsenek barátaim és sose vtak. Tavaly váltottam sulit remélve, hogy az új iskolában lesznek barátaim. Az új iskolában is kiközösítenek. A volt sulimon nem tudok túllépni, mert hiányoznak onnan emberek még ha nem is vtak ott barátaim. Hiányzik az épület, a város. Néha nagyon elfog a hiány és nagyon bánt, hogy a középiskolai évek alatt nem tudtam barátokat szerezni. Ezen hogyan lehetne segíteni? Elmúlik ez majd? Felnőtt korba lehetnek barátaim?


18/F



2013. jan. 4. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én a szakközépig ki voltam közösítve mindenütt(több általánosban voltam).

BArátokat nem könnyű szerezni,most Én is a saját barátaimmal évente 1xer vagy 2xer találkozunk mert szinte mindenki máshol lakik,mindenki más műszakban dolgozik.

Szóval a felnőtt korban sem könnyebb.

Még csak 18 vagy ,van még időd bőven,amit tanácsolok,soha ne maradj otthon begubózva.Egészséges fiatalok csak akkor mennek haza ha éhesek vag yaludni kell vagy pénzre van szükség :) legalább is én ehhez tartottam magam.

Mindenesetre ha van valami hobbid amit szívesen csinálnál és mások is csinálják akkor az már egy közös kiindulópont .Pl ha szeretsz motorozni,akkor neten vannak motoros ,robogós találkozók és hát mitagadás aki elmegy egy ilyenre az nem sggfej hanem jóarc .

2013. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezzel én is így voltam,nem az iskolában kell haverkodni,ha találsz máshol barátokat akik hasonlóak mint te sokkal könnyebb lesz,hiába mondják azt hogy velük senki sem barátkozik,de végül mindenki talál legalább egy igaz barátot:)

a sok szerencsétlen tucatember véleményére meg nem kell adni

2013. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van 1 lány, akivel lehetnénk barátok, de vele meg pont a suli miatt nem tudok találkozni :(
2013. jan. 5. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!